Salon Meblowy Sułtan

Agata Meble – Gdów

Mieszkańcy Gdowa cenią sobie spokój i relaks, dlatego też chętnie urządzają w swoich mieszkaniach rozmaite kąciki. Jedni rozluźniają się przy oglądaniu seriali lub filmów, inni wolą pograć na konsoli, następni sięgnąć po książkę lub gazetę. Wyciszeniu sprzyja nie tylko wypoczynek, ale i odpowiednia aranżacja. Takie miejsce najlepiej urządzić w stonowanych kolorach, choć nie warto powstrzymywać się przed odrobiną szaleństwa – np. wybraniu barwnego fotela do kącika czytelniczego. Meble mają ogromne znaczenie w takim miejscu, bowiem to one są gwarancją komfortu oraz mają ogromne znaczenie w jego estetyce. W atrakcyjnie zaaranżowanym wnętrzu zdecydowanie wypoczywa się lepiej. Które meble powinny znaleźć się w naszym kąciku? Na jakie dodatki warto się pokusić? O tym przeczytacie w poniższym artykule!

Agata Meble Gdów – meble RTV, meble wypoczynkowe

Relaks przy ulubionym programie telewizyjnym, serialu lub filmie wymaga nie tylko samego telewizora, ale i odpowiedniego mebla, na którym go postawimy. Tutaj zwykle decydujemy się na przeznaczoną do tego celu szafkę RTV, która jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ale – nie jedynym. Jeśli zależy nam na zaoszczędzeniu miejsca, warto zastąpić ją komodą. Pełnić ona będzie rolę nie tylko „podstawki pod telewizor”, ale i służyć nam do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Nieważne jednak, czy wybierzemy specjalną szafkę czy komodę – najważniejsze, aby dany mebel spełniał założenia naszej aranżacji i idealnie dopełniał nasz kącik, nie przytłaczając go. Nasze samopoczucie powinniśmy stawiać na pierwszym miejscu! Naturalnie, do takiej formy odpoczynku niezbędny jest również odpowiednia sofa lub narożnik – w ofercie salonu Sułtan czeka na Ciebie bogata oferta mebli wypoczynkowych, idealnych do tego celu!

Meble Agata Gdów – domowa biblioteczka

Większość miłośników czytania, posiada w swoim mieszkaniu pokaźną biblioteczkę. Aby bezpiecznie przechowywać książki niezbędny jest zakup właściwego mebla, który pięknie wyeksponuje naszą miłość do rozmaitej literatury. Oczywistym wyborem jest regał na książki, jednakże znalezienie idealnego modelu bywa trudnym zadaniem. Decydując się na ten mebel powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, ilość książek w naszej kolekcji oraz preferowane wyposażenie – otwarte półki, szklane drzwiczki, szuflady…

W przypadku tworzenia kąciku czytelniczego koniecznym zakupem jest również fotel wypoczynkowy, w którym zatracać będziemy się w lekturze. Powinien charakteryzować się on ergonomicznym kształtem, wygodnymi podłokietnikami, wygodnym siedziskiem i oparciem, wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem. Warto tutaj również wybrać model z podnóżkiem, który zapełni pełną swobodę wypoczynku.

Z meblami z salonu Sułtan urządzisz każdy kącik w miejscowości Gdów – mniej lub bardziej wypoczynkowy. Niezależnie czy szukasz szafki RTV, komody, sofy, narożnika, fotela czy innego elementu wyposażenia – u nas znajdziesz wszystko! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz odwiedzenia naszego sklepu w Bochni.