Salon Meblowy Sułtan

Agata Meble - Kraków

Sieć Agata od zawsze zachwyca szerokim asortymentem mebli i wyposażeniem wnętrz. Oferuje produkty o wysokiej jakości – wygodne, użyteczne i nienagannie estetyczne. Oferuje meble do przedpokoju, salonu oraz do wszystkich innych pomieszczeń w naszym mieszkaniu, domu, a nawet w biurze. W naszym salonie znajdziesz meble tej sieci, które na pewno zainspirują Cię do zaaranżowania nieprzeciętnego i designerskiego wnętrza w Krakowie!

Agata Meble to równowaga pomiędzy estetyką i wygodą!

Agata Meble to najwyższej jakości produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Warto zwrócić na nie uwagę, urządzając pomieszczenia swojego domu lub lokalu, aby były piękną wizytówką przy przyjmowaniu klientów lub gości, a jednocześnie i nam sprawiały przyjemność. Aranżując wnętrze, w którym będziemy spędzać dużo czasu, musimy pamiętać o naszym własnym samopoczuciu, odrobinie indywidualizmu i wygodnym użytkowaniu. Agata Meble są w stanie to zapewnić!

Wybierając meble do mieszkania w Krakowie, powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby były one trwałe i wygodne – szczególnie w takich pomieszczeniach jak pokój dzienny, w którym spędzamy wiele czasu. To tutaj przyjmujemy gości i przesiadujemy z rodziną, organizujemy wieczory filmowe lub świętujemy różne uroczystości – salon powinien być naszą chlubą! Meble w pokoju dziennym powinny tworzyć spójną całość, dlatego warto przejrzeć oferty naszych zestawów. Designerskie szafki RTV, komody, stoły – na pewno znajdziesz tu coś dla swojego salonu! I nie tylko!

Każda kuchnia – a może raczej kuchnio-jadalnia - jako serce domu, potrzebuje gustownego stołu, przy którym miło spędzimy czas z najbliższymi, przy spożywaniu posiłków lub grach planszowych. Stół – zależnie od rozmiarów naszej rodziny – powinien być odpowiednio dopasowany i dobrany, aby spełniał wszystkie potrzeby domowników. W mniejszych pomieszczeniach znakomicie sprawdzą się stoły rozkładane, które pozwalają na oszczędność miejsca, a właściwie rozplanowanie przestrzeni domu to podstawa! W większych pomieszczeniach warto przemyśleć postawieniem wyspy kuchennej, która gwarantuje dostęp do wszystkich sprzętów i umożliwia swobodną pracę nawet w szerokim gronie kuchennych pomocników.

Przedpokoje są pierwszym pomieszczeniem, które widzimy, przekraczając próg naszego domu. Jest to przestrzeń najtrudniejsza do zaaranżowania, bowiem w Krakowie jest zwykle ciemna i wąska. Co więc najlepiej sprawdzi się w przedpokoju? Garderoba! Funkcjonalna garderoba nie tylko jest w stanie pomieścić wiele przedmiotów codziennego użytku, ale też ochroni nas przed bałaganu i przeciążeniem pomieszczenia. Ponadto szaga z jest w stanie optycznie powiększyć przestrzeń, co jest szczególnie istotne w niewielkich pomieszczeniach! Dzięki meblom Agata urządzenie przedpokoju będzie bułką z masłem!

W naszym salonie meblowym możesz liczyć na produkty z najwyższej półki oraz na fachowa poradę. Chętnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dla urządzanych przez Ciebie pomieszczeń. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon w Bochni!