Salon Meblowy Sułtan

Agata Meble – Tarnów

Urządzając mieszkanie powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na walory estetyczne mebli, ale także i na jakość produktów. Wygodne, wykonane z trwałych materiałów wyposażenie jest w stanie służyć nam wiele, wiele lat. Dlatego warto zainwestować w meble znanych i zaufanych sieci, których produkty są niezawodne i wykonane nienagannie. Bez wątpienia wyrobioną markę ma już Agata Meble - sieć wielkopowierzchniowych salonów dekoracyjno-meblowych, której produktów nie brakuje w ofercie Sułtana!

Agata Meble to gwarancja stylowych pomieszczeń!

Sieć Agata Meble to przede wszystkim szeroki wybór najwyższej jakości mebli i wyposażenia wnętrz. Działa na polskim rynku już wiele lat, a w jej ofercie nie brakuje produktów zarówno naszych rodzimych, jak i zagranicznych producentów. Dzięki nim, każdy może urządzić swój dom, mieszkanie lub lokal w dowolnym stylu. Jasna, stonowana i wygodna sypialnia w stylu skandynawskim? Prosty, orientalny salon w stylu japońskim? A może sielankowa kuchnia-retro, która stworzy niepowtarzalny klimat dawnych lat w Twoim mieszkaniu? Meble Agata bez wątpienia zainspirują Cię do zaaranżowania nieprzeciętnego i gustownego wnętrza w Tarnowie!

W sypialni w stylu skandynawskim powinny znaleźć się jasne, proste i solidne meble, najlepiej wykonane z drewna. Łóżko powinno być sercem tego pomieszczenia – warto wybrać takie z drewnianą ramą, bez zagłówka. Może też ograniczyć się do samego materaca. Modnym elementem w skandynawskiej sypialni jest garderoba - wieszak oraz stoliki nocne, o lekkich, delikatnych formach.

W centrum salonu w stylu japońskim powinien znaleźć się niewysoki stolik, najlepiej kwadratowy, przy którym będą rozłożone miękkie maty lub poduszki. Do przechowywania w salonie japońskim warto wybrać szafę wnękową (dyskretnie wpasowaną w ścianę). Przy urządzaniu salonu w stylu japońskim należy pamiętać o umiarze – za dużo dekoracji zniszczy klimat pomieszczenia. Kuchnia w stylu retro powinna kojarzyć się przede wszystkim z rodzinną atmosferą. Najogólniej mówiąc kuchnia w tym stylu to prostota, inspiracje czerpane z natury oraz sielankowy klimat.

W aranżacji wnętrz retro meble powinny być drewniane i najlepiej jasne – w słonecznych odcieniach beżu lub w przybrudzonych pastelach. Przy ich wyborze należy zwracać uwagę również na szczegóły – klamki i uchwyty także powinny być stylizowane na starsze (należy unikać plastikowych elementów!).

Urządzając wnętrze pomieszczenia, w którym będziemy spędzać dużo czasu, powinniśmy pamiętać o własnym samopoczuciu, indywidualizmie i wygodnym użytkowaniu. Produkty Agata Meble łączą w sobie estetykę i wygodę - polecamy zwrócić szczególną uwagę na meble tej sieci. Jeśli szukasz produktów z najwyższej półki do swojego lokalu w Tarnowie – skontaktuj się z naszym salonem! Gwarantujemy fachową obsługę i wybranie najlepszego rozwiązania dla Twojego domu. Zapoznaj się z naszą ofertą lub odwiedź nas w Bochni. Serdecznie zapraszamy!