Salon Meblowy Sułtan

Agata Meble – Zakopane

Przedpokój to dla mieszkańców Zakopanego jedno z najtrudniejszych do zagospodarowaniu przestrzeni – szczególnie, gdy są bardzo wąskie. Często przedpokoje są również połączone z salonem (np. w przypadku kawalerek) i tutaj to zadanie zdaje się prostsze – w końcu wystarczy uwzględnić aranżację salonu i zastosować wszędzie jeden kolor – zarówno ścian, jak i mebli. Co jednak w przypadku oddzielnych korytarzy? Co powinno znaleźć się w każdym przedpokoju? Przeczytajcie ten artykuł do końca, a zgłębicie tajniki urządzania przedpokojów!

Meble Agata - Zakopane

Przedpokój powinien być przede wszystkim utrzymany w jasnych barwach, które optycznie powiększą to pomieszczenie. Meble, które w nim postawimy, warto wybrać w stylu naszego mieszkania i – przede wszystkim – dostosować do jego metrażu. Wyposażenie przedpokoju powinno być zaplanowane, aby nie blokowało przejścia i nie burzyły wykonywania codziennych czynności. Zabiegiem koniecznym jest wydzielenie miejsca na obuwie i okrycie wierzchnie.

Najlepszym rozwiązaniem jest szafa wnękowa, ale – niestety - nie w każdym mieszkaniu się ona sprawdzi (niektóre przedpokoje nie posiadają wnęki). W takim wypadku – o ile posiadamy wystarczającą ilość przestrzeni – warto zdecydować się na gotowy model. Meble Agata wśród mebli posiadają szeroki wachlarz szaf, w wielu rozmiarach, z rozmaitymi drzwiczkami. Ciekawą opcją są tutaj meble z lustrzanymi drzwiami, które – podobnie jak wcześniej wspomniane jasne barwy – optycznie powiększą pomieszczenie. Warto także przemyśleć ustawienie w przedpokoju niewielkiej, wąskiej komody na drobiazgi lub niskie na siedzisko – swoistą pomoc przy zakładaniu butów. Ważnymi elementami przedpokojów są również wieszaki, które są niezwykle wygodnym rozwiązaniem oraz lustro, dzięki któremu możemy przed wyjściem upewnić się, że wszystko z naszym wyglądem w porządku (o ile oczywiście nie zdecydowaliśmy się na szafę z lustrzanymi drzwiami – z ilością luster lepiej za bardzo nie szaleć).

Nie można również tutaj zapomnieć o dodatkach do przedpokoju, które nadadzą mu naszej własnej, indywidualnej nuty i bez wątpienia – dzięki temu – poprawią nieco nasze samopoczucie, uczynią te pomieszczenie znacznie bardziej przytulnym i komfortowym. Obrazy i zdjęcia mogą wspaniale urozmaicić naszą ścianę, podobnie jak kwiaty umieszczone na komodzie. Warto także zaopatrzyć przedpokój w niewielki dywanik, który nada całości przyjaznego tonu i bez wątpienia zachwyci naszych gości.

W ofercie sklepu meblowego Sułtan nie brakuje produktów marki Agata, które prezentują się nienagannie, a wykonane są z najlepszych materiałów – pełen profesjonalizm. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Bochni, gdzie zachwycimy Państwa różnorodnością szaf, komód oraz innych mebli – nie tylko do przedpokoju. Chętnie pomożemy i doradzimy Państwu w aranżacji „kłopotliwych” wnętrz. Zapraszamy!