Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Kraków

Garderoba jest jednym z najważniejszych rzeczy w mieszkaniu. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego domu, taka garderoba może być naprawdę spora. Gorzej, gdy do zagospodarowania przestrzeni mamy zaledwie kilka metrów. Wówczas, trzeba użyć wyobraźni i ukrytego zmysłu architektonicznego, a powstanie idealna garderoba. Kraków to natomiast miejsce, gdzie znajdziesz to, czego szukasz. 

 

Garderoba – gdzie umieścić?

 


W małym mieszkaniu nie ma zbyt wiele miejsca na szafę. Zazwyczaj stawia się ją w sypialni lub przedpokoju, jeżeli oczywiście jest wystarczająco duży. Pokój dzienny to także dobre miejsce szafę- wolno stojącą lub będącą częścią większej zabudowy. Na co jednak się zdecydować, jeżeli posiadamy mnóstwo drobiazgów i odzież? Najlepszym rozwiązaniem jest obszerna szafa sięgająca od sufitu do podłogi w przedpokoju. Wówczas trzeba się jednak liczyć z tym, że nasz przedpokój stanie się wąski i niewygodny. Jeżeli taka opcja nie leży w Twoim guście, w przedpokoju ustaw szafki na buty i wieszaki na wierzchnie ubrania, zaś miejsce na garderobę wygospodaruj w sypialni. Jeżeli posiadasz sypialnię o sporym metrażu, z powodzeniem możesz wykorzystać całą ścianę na szafę, w której swoje miejsce znajdą wszystkie Twoje rzeczy. Natomiast, w przypadku gdy nie możesz pozwolić sobie na oddanie całej ściany pod zabudowę, wykorzystaj tylko jej fragment wokół łóżka. To optymalnie rozwiąże problem przechowywania wszystkich niezbędnych przedmiotów i ubrań. 

 

 

Garderoba - najlepsza w  Krakowie

 


Posiadasz nowe mieszkanie i szukasz w nim miejsca na pojemną szafę? A może planujesz metamorfozę mieszkania i potrzebujesz idealnego miejsca na garderobę? Kraków jest miejscem, gdzie znajdziesz inspirację do zmiany swojego mieszkania. Funkcjonalne i piękne garderoby czekają na Ciebie w naszym salonie Sułtan. Chociaż aranżacja mieszkania czy jego części nie należy do najprostszych, to z dobrymi meblami zmiana wnętrza okaże się czystą przyjemnością. Zapraszamy po inspirację!