Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Niepołomice

Funkcjonalna garderoba to marzenie każdego z nas, a raczej każdej z nas… Niewątpliwie, niesie ona za sobą namiastkę luksusu, ułatwia dbanie o ulubione ubrania i przede wszystkim odciąża nasze przepełnione szafy. Jeszcze do niedawna na ten „luksus” mogli pozwolić sobie jedynie właściciele domów. Dziś niewielkie pomieszczenia bywają zgrabnie wkomponowane nawet we wnętrza małych mieszkań. Warto  tu podkreślić, że dla funkcjonalnej garderoby to nie metraż jest najważniejszy, ale sprytne rozwiązanie ułatwiające przechowywanie. 

 

Funkcjonalne garderoby Niepołomice

 


Pod pojęciem funkcjonalna garderoba kryją się meble skrojone na miarę. Dzięki nim, nawet niewielka przestrzeń potrafi zachwycić ergonomią. Zasady architektoniczne mówią, że nie ma sensu projektować garderoby mniejszej niż 1,5 x 1,5 metrów, jednak już miejsce liczące 220 cm głębokości i szerokości umożliwia stworzenie wygodnej garderoby. Pierwsze skrzypce w garderobie odgrywają półki oraz pojemne gabloty z drążkami. Ze względu na różną długość ubrań ważne, aby drążki były zamocowane na różnych wysokościach. Twoja garderoba może prezentować moduły wykonane z drewna lub mogą być to proste, metalowe drążki pozbawione ścianek działowych. Ponad zabudową znajdującą się na wysokości wzroku  warto zamontować obszerne półki. Dysponując obszerną garderobą warto pokusić się o specjalne stojaki na obuwie. I tu warto zainstalować dwupoziomowe drążki – o wyższy zahacza się obcas, niższy zaś służy do podtrzymania podeszwy. 

 

 

Szukasz garderoby? Niepołomice – zajrzyj tu!

 


Pozwól sobie na odrobinę luksusu i poczuj się jak Carrie Bradshow – bohaterka serialu „Sex w wielkim mieście”. Nawet jeżeli posiadasz mają wnękę, jest możliwość zaprojektowania wygodnej garderoby. Niepołomice to zaś miejsce, gdzie warto zaczerpnąć inspiracji do projektowania tego ważnego miejsca w domu. Zapraszamy do naszego salonu w Niepołomicach.