Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Nowe Brzesko

Kiedyś garderoba była marzeniem każdej kobiety. Dziś, jest to już standard. Większość z nas posiada wygospodarowane miejsce na odzież, buty i drobiazgi. Jednak zaprojektowanie dobrej garderoby nie jest takie proste. Wszystko zależy od metrażu mieszkania jakim dysponujemy oraz ilości miejsca, którą możemy przeznaczyć na naszą szafę. 

 

Garderoby Nowe Brzesko

 


Jakie są idealne wymiary garderoby? Jest to zwykle suma wielkości szafy i powierzchni przed nią, zagospodarowanego na wygodne przeglądanie zawartości. Wszystko zależy jednak od tego, czy nasza garderoba przeznaczona jest dla jednej osoby czy całej rodziny. Należy także mieć na uwadze, czy chcemy aby garderoba, oprócz ubrań, przechowywała także rzeczy codziennego użytku, np. deskę do prasowania, odkurzacz czy walizki. Jeżeli dysponujemy małym domem lub mieszkaniem, dobrze jest zwrócić uwagę, że garderoba mniejsza niż 1,5 metra jest zupełnie niefunkcjonalna. Nie ma ona racji bytu, jest niewygodna w użytkowaniu, a przecież nie takie jest nasze założenie. Wówczas lepiej jest pomyśleć o szafie wnękowej z rozsuwanymi drzwiami. Garderoba, jak wszystko, ma swoje wady i zalety. Niewątpliwie ułatwia nam życie, łatwiej nam utrzymać porządek w szafie, gdy wszystko jest widoczne i lekko ułożone a nie ściśnięte. Marynarki i koszule oraz sukienki wiszą na wieszakach, dzięki czemu nie ulegają zagnieceniu. Jednak garderoba ma również swoje wady, chociaż je można szybko wyeliminować. Mianowicie, do stworzenia garderoby konieczny jest dodatkowy pokój. Co więcej, źle przemyślany projekt skutkować może choćby kurzącymi się ubraniami leżącymi luźno na półkach. Należy także pamiętać, że garderoba jak każde pomieszczenie, wymaga cyrkulacji powietrza. Dobrym pomysłem jest zatem okno lub chociażby klatka wentylacyjna. 

 

 

Idealne garderoby? Nowe Brzesko zaprasza

 


Zrealizuj swoje marzenia o garderobie. Czy duża czy też mała, zawsze się przyda w domu. Ułatwi organizację odzieży i innych rzeczy, służy do przechowywania niezbędnym drobiazgów. Szukasz idealnej garderoby? Nowe Brzesko zadba o Twoje wymagania. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie czeka na Ciebie moc inspiracji.