Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Nowy Sącz

Garderoba rzecz ważna. Złośliwi twierdzą, że jest to najważniejsze miejsce Pani domu zaraz po kuchni. Niemalże już każdy dom rodzinny posiada oddzielne miejsce przeznaczone do przechowywania butów i odzieży. Jeżeli jednak schowek ten jest wyjątkowo przestronny, chowamy tak również deskę do prasowania, odkurzacz czy narty. Możemy tam ustawić także kosz na brudną bieliznę czy choinkę wraz z ozdobami świątecznymi. Dobrym pomysłem jest umieszczenie w garderobie dużego lustra, aby wygodnie przymierzać ubrania, bez potrzeby wychodzenia z garderoby. 

 

Garderoby – Nowy Sącz

 


Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o garderobie. Można wówczas zdecydować się na oddzielne pomieszczenie, a nawet pokusić się o doprojektowanie zewnętrznej ściany. Dzięki temu uzyskamy dodatkową izolację pomieszczeń przed zimnem. Decydując się na jedną garderobę dla wszystkich domowników, trzeba pomyśleć o najłatwiejszej komunikacji. Drzwi nie mogą wychodzić do sypialni rodziców, gdyż przygotowujące się dziecko do szkoły nie wpadło wczesnym rankiem, gdy głowa rodziny ma na drugą zmianę do pracy. Najlepszym pomysłem dla wszystkich jest usytuowanie wejścia na holu przy wspólnej łazience czy pośrodku drogi do kilki sypialni, tak aby każdy miał do niej łatwy dostęp. Jednak ci szczęśliwcy, którzy mają możliwość zaprojektowania garderoby każdemu z członków rodziny, najlepiej jeżeli zamieszczą drzwi do garderoby w sypialni. A co w przypadku, gdy już od wielu lat mieszkamy w jednym domu, w którym owej garderoby brakuje? Wówczas warto przeznaczyć na nią miejsce wydzielając je z innego pomieszczenia, np. zmniejszając powierzchnię sypialni. Należy mieć na uwadze, że dobrze urządzona garderoba to doskonały sposób na zagospodarowanie trudnych miejsc w naszym domu, np. pod skosami na poddaszu.

 

 

Gdzie po garderobę? Nowy Sącz zaprasza

 


Stwórz z nami swoją wymarzoną garderobę. Szafy, regały, półki – wszystko to znajdziesz u nas. każdy wie, jak ważna w domu jest garderoba. Nowy Sącz to miasto, w którym taką garderobę znajdziesz. Zapraszamy do salonu Sułtan.