Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Nowy Targ

Praktyczne drążki, półki czy szafki to nie wszystko. Bardzo ważne są również funkcjonalne systemy porządkowania przestrzeni  - mowa tu o prowadnicach, pojemnikach wyposażonych w kółka, wiszących organizerach, ale też ażurowych koszy czy pakownych tekturowych pudłach. Takie rozwiązania ułatwiają porządkowanie garderoby nie wymagającej wieszaków oraz bielizny osobistej i drobnej odzieży zimowej np. czapek, rękawiczek czy szalików. Warto też trzymać się zasady, że im mniej ubrań tym lepiej – łatwiej wówczas zachować porządek, a odzież dodatkowo ma zapewnioną odpowiednią wentylację. Jeżeli już wspomnieliśmy o wentylacji, przy projektowaniu garderoby nie wolno zapominać, że powietrze powinno mieć zapewniony swobodny przepływ. Uchroni to Twoje ubrania od zawilgotnienia i pleśni. Jeżeli w pomieszczeniu nie posiadasz okna, koniecznie zadbaj o kratkę wentylacyjną w drzwiach oraz wywiewie mechanicznym. 

 

Wygodna garderoba Nowy Targ

 


Planując wygodną garderobę nie należy zapominać o najmniejszych akcesoriach – biżuterii, zegarkach, paskach czy apaszkach. Można wykorzystać do nich specjalne organizery, stojaki i wysuwane półeczki. Niektórzy są w stanie pokusić się nawet o specjalne podzielniki do szuflad, które utrzymują porządek wśród szalików lub rozkładane pudełka na ulubione błyskotki. Pozwalają one błyskawicznie namierzyć to, co akurat jest Ci potrzebne. 

 

Najlepsze garderoby? Nowy Targ – tu znajdziesz inspirację


Warto dokładnie przemyśleć wszelkie detale związane z urządzaniem i projektowaniem garderoby. Nowy Targ, to miejsce gdzie zaczerpniesz inspiracji i urządzisz garderobę swoich marzeń. Przed dokonaniem wyboru warto dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat planowania pojemnej szafy czy garderoby. To ważne miejsce nie tylko dla kobiety, ale i cała rodzina może przy tym skorzystać. Niezależnie od tego, czy posiadasz małą szafę czy też przestronną garderobę, może być ona funkcjonalna i estetyczna. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam.