Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Skawina

Sercem każdej garderoby jest wyposażenie. Wieszaki, półki, ażurowe kosze czy pantografy to elementy ułatwiające codzienne funkcjonalne przechowywanie rzeczy. Dzięki nowoczesnym akcesoriom do organizacji, zyskujemy gwarancję perfekcyjnego dostosowania wyposażenia garderoby do indywidualnych potrzeb, posiadanych przedmiotów czy też stylu życia. Przemyślane podziały półek oraz praktyczne akcesoria przechowywanie odzieży i dodatków staje się prostsze, a co więcej, nasze rzeczy nie ulegają zniszczeniu. Ich odpowiednie rozmieszczenie pozwala także oszczędzić czas na szukanie konkretnego elementu garderoby. Skawina, to zaś miasto, w którym każdy może znaleźć szafę dostosowaną do swoich oczekiwań. 

 

Garderoby Skawina

 


Drążki wieszakowe, ścianki dzielące, półki i wszelkiego rodzaju uchwyty  to najpopularniejsze elementy wyposażenia garderoby. W zależności od naszych potrzeb możliwy jest prosty montaż zawieszek na krawaty, spódnice, spodnie czy paski lub też modeli będących kombinacją dwóch wieszaków, np. jeden wieszak na spodnie i krawaty. Większość z dostępnych na rynku elementów można z łatwością złożyć, co znacznie oszczędza dostępną przestrzeń wewnątrz szafy. Ponad to, akcesoria te zostały zaprojektowane w ten sposób, że przy złożeniu, ubrania nie ulegają zagnieceniu i odkształceniu. Nasze szafy coraz częściej służą także do przechowywania pokrowców na pościel, ręczników czy prześcieradeł. Tu najlepiej sprawdzą się ażurowe druciane kosze, które za sprawą swojej lekkiej konstrukcji i różnym głębokościom mogą być montowane na szafach niezależnie od ich wielkości i kształtu. Funkcjonalnym uzupełnieniem systemów szuflad są drewniane lub metalowe przegródki z możliwością konfiguracji, które służą do efektywnego przechowywania przedmiotów drobnych, np. pasków czy biżuterii.

 

 

Garderoby – Skawina

 


Przechowywanie rzeczy może stać się czystą przyjemnością za sprawą odpowiedniej garderoby. Skawina to miejsce, gdzie taką pojemną garderobę lub szafę możesz zabrać do domu. Poczuj przyjemność i satysfakcję z praktycznych półek, funkcjonalnych koszy czy estetycznych wieszaków. To wszystko może być w zasięgu Twojej ręki. Zapraszamy do naszego salony Sułtan.