Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Tarnów

Garderoba jest obowiązkowym punktem każdego domu. Najlepiej, jeżeli znajduje się w sypialni lub jej pobliżu. O ile powierzchnia domu na to pozwala, warto zainwestować w dużą, pojemną szafę, która zmieści ubrania wszystkich domowników. Jak jednak stworzyć funkcjonalną i wygodną garderobę?

 

Jak garderoba to w Tarnowie

 


Na funkcjonalność garderoby wpływa nie tylko jej umiejscowienie, ale i przemyślanie zaplanowane wyposażenie składające się z licznych półek, koszy, szuflad i drążków. Warto także przemyśleć odległości między nimi oraz wysokość na jakich są umiejscowione. Dzięki starannemu planowaniu takich detali nasze ubrania nie będą pogniecione, a za to zawsze świeżo wyglądające. Istnieją pewne zasady, do których warto się stosować podczas montażu garderoby. 


- Warto stosować pantografy w wysokich pomieszczeniach. Są to drążki z uchwytem pozwalające na opuszczanie na niższy poziomi swobodny dostęp do ubrań na drążku zamocowanym wysoko.


- pamiętaj, aby drążki na ubrania były odsunięte od tylnej ściany garderoby na odległość ok. 40 cm, tak aby swobodnie powiesić na nich wieszak z ubraniem. Jeżeli zaś wnęka jest płytsza, warto zamontować wieszak wysuwany do przodu spod półki, ale  głębokość wnęki musi wynosić przynajmniej 55 cm


- każdy drążek trzeba przytwierdzić do ściany lub sufitu co 90-100 cm jego długości. W przeciwnym wypadku, pod wpływem ciężaru ubrań, drążek może się odkształcić


- Ubrania sezonowe najlepiej przechowywać na dolnych drążkach, zaś te nieużywane odwieszamy wysoko. Co do butów, warto umieścić je do podpisanych pudełek, aby łatwiej można było je znaleźć. 

 

Najlepsze garderoby tylko w Tarnowie

 


Zaplanuj idealną garderobę, a później urzeczywistnij swoje wyobrażenie. Garderoba musi być dostosowana do potrzeb każdego domownika, dlatego tak ważne jest staranne zaplanowanie jej wnętrza oraz gabarytów. Zaplanuj z nami do swojego wnętrza idealne szafy. Tarnów to zaś miejsce, gdzie takie meble czekają na Ciebie. Zapraszamy do salonu!