Salon Meblowy Sułtan

Garderoby Zakopane

Decydując się na garderobę czy też dużą, pojemną szafę, ważne jest aby skupić się nie tylko na walorach estetycznych, ale zadbać także o funkcjonalność. W końcu z tego praktycznego mebla będziemy korzystać kilka razy w ciągu dnia. Co więcej, nasza szafa musi pomieścić miliony rzeczy ( zwłaszcza kobiecych). Co roku przybywa nam więcej nowych ubrań i dodatków, które trzeba gdzieś pomieścić. Co jednak zrobić, gdy w naszej szafie zapanuje chaos? Konieczne jest wówczas właściwe zagospodarowanie garderoby. Zakopane jest zaś miastem, w którym zaczerpniesz inspiracji do swojej funkcjonalnej szafy. 

 

Garderoby Zakopane

 


Obecne rozwiązania w zakresie elementów porządkujących miejsce w szafie dają mnóstwo możliwości kompozycyjnych. Istnieje możliwość zaprojektowania przeróżnych wariantów dostosowanych wysokością i szerokością właściwie do każdej powierzchni. Organizując przestrzeń w garderobie powinnyśmy również zadbać o front szafy, który będzie charakteryzował się stylowym designem. Ale estetyka to nie wszystko. Bardzo ważnym elementem są pantografy, czyli opuszczane drążki. Dzięki nim w wygodny sposób można regulować wysokość zawieszonych ubrań. To znacznie ułatwi dostęp do rzeczy, po które sięgamy sporadycznie. Aranżując funkcjonalny rozkład szafy warto wyposażyć ją w odpowiednie wieszaki do każdego rodzaju ubrań np. spodnie i spódniczki powinno zawieszać się na płaskich wieszakach z klipsami, zaś koszule i marynarki czy sukienki na wieszakach wyprofilowanych. Istotną rzeczą jest to, aby nie zawieszać kilku ubrań na jednym wieszaku. Trafionym pomysłem w garderobie są także szuflady na drobne elementy garderoby, np. bielizna czy paski. 

 

Najlepsze garderoby tylko w Zakopanem

 

 


Praktyczna garderoba to absolutny must have każego domu. Już na etapie planowania mieszkania warto wyodrębnić miejsce na garderobę lub pojemną szafę. To znacznie ułatwi codzienne korzystanie z ubrań oraz zapewni porządek i ład. Gdzie jednak znaleźć idealne szafy? Zakopane! Tu czekają na Ciebie nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne domowe rytuały. Zapraszamy do naszego salonu.