Salon Meblowy Sułtan

Meble biurowe, fotele, krzesła obrotowe – Limanowa

Urządzając biuro w Limanowej, często skupiamy się na jego wyglądzie – modnej, nowoczesnej aranżacji, która przykuje uwagę klienta i pozytywnie wpłynie na samopoczucie pracowników. Niestety, estetyka nie zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. Jeśli mówimy o 8-godzinnej pracy w pozycji siedzącej, zwykle niezbyt zdrowej dla kręgosłupa, zdecydowanie warto postawić przede wszystkim na wygodę. Szczęśliwie, dylemat pomiędzy wygodą a znakomitą prezentacją mebli jest już raczej rzadkością, a oferta salonu meblowego Sułtan jest tego dowodem.

Meble biurowe Limanowa

Meble biurowe powinny charakteryzować się ergonomicznością, przystosowywać się do sylwetki pracownika. Warto także, żeby zostały wykonane z materiałów, które posiadają atest higieniczności. Jakość mebli zwykle poświadcza gwarancja producenta – dłuższa pozwoli nam uniknąć rozczarowania. Dobrym pomysłem jest wybrać producenta specjalizującego się w produkcji mebli biurowej. W salonie meblowym Sułtan nie brakuje mebli, które są w stanie poprawić komfort i standard pracy.

Krzesła obrotowe Limanowa – najistotniejsze meble biurowe

Przed zakupem krzeseł obrotowych do biura, warto zwrócić uwagę na wymagania w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe. Krzesła biurowe powinny charakteryzować się poniższymi cechami:

  • dostateczna stabilność, przez wyposażenie go w podstawę co najmniej pięciopodporową z kółkami jezdnymi;
  • wymiary oparcia i siedziska, zapewniające wygodną pozycję ciała i swobodę ruchów;
  • regulacja wysokości siedziska w zakresie 400–500 mm, licząc od podłogi;
  • regulacja wysokości oparcia oraz regulację pochylenia oparcia w zakresie 5° do przodu i 30° do tyłu;
  • wyprofilowanie płyty siedziska i oparcia odpowiednie do naturalnego wygięcia kręgosłupa i odcinka udowego kończyn dolnych;
  • możliwość obrotu wokół osi pionowej o 360°;
  • podłokietniki.

Naturalnie, prawidłowe zaprojektowane stanowisko pracy biurowej posiada znacznie więcej kryteriów, nie mniej parametry krzeseł są najważniejsze, bowiem to one wpływają na zdrowie kręgosłupa pracownika i chronią go przed bólami odcinka lędźwiowego.

Krzesła Limanowa – konieczna inwestycja

W dzisiejszych czasach wybór krzeseł jest ogromny. Możemy wybierać wśród rozmaitych form, kształtów, elementów ozdobnych, materiałów, kolorystyki. Jedynym ograniczeniem zdaje się być wyłącznie nasz budżet. Obecnie najpopularniejszymi krzesłami są te wykonane z aluminium – lekkie i wytrzymałe. Znakomicie sprawdzają się we wszelakich salach konferencyjnych. Dla bardziej reprezentatywnych pomieszczeń warto zdecydować się na wygodne fotele, meble wypoczynkowe, które łączą w sobie nie tylko zjawiskowo estetyczny wygląd, ale i nietuzinkową wygodę.

Inwestycja w meble biurowe jest konieczna, jeśli pragniemy zapewnić pracownikom wygodę i brak problemów zdrowotnych oraz stworzyć komfortową atmosferę w miejscu pracy. W salonie meblowym Sułtan nie brakuje wysokiej jakości krzeseł oraz foteli, które odnajdą się w każdym biurze w Limanowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Bochni!