Salon Meblowy Sułtan

Meble biurowe, fotele, krzesła obrotowe – Proszowice

Eleganckie biura przyciągają uwagę. Często sam wygląd pomieszczenia ma wpływ na przebieg rozmowy z klientem. Atrakcyjne wnętrza pozytywnie wpływają na punkt widzenia i samopoczucie, jednakże powinniśmy pamiętać, że aspekty wizualne to nie wszystko. Meble w biurze powinny być przede wszystkim funkcjonalne, aby umożliwić odpowiednie warunki dla 8-godzinnej pracy w pozycji siedzącej. Praca w biurze nie powinna obciążać kręgosłupa oraz budzić uczucia dyskomfortu. Jakie meble powinny znaleźć się w biurze Proszowicach? Jak poprawić komfort i standard pracy? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule!

Meble biurowe Proszowice – jakość i gwarancja producenta

Dylemat pomiędzy aspektem praktycznym a prezentacyjnym mebli jest coraz rzadszym zjawiskiem. W ofertach salonu meblowego Sułtan bez problemu można odnaleźć meble charakteryzujące się ergonomicznością – dostosowują się do sylwetki pracownika, dzięki czemu ból odcinka lędźwiowego odchodzi w niepamięć. Przy wyborze mebli do biura warto zwrócić uwagę na materiały, z których zostały one wykonane oraz czy posiadają atest higieniczności. Ich jakość można bez trudu sprawdzić – wystarczy spojrzeć na gwarancję producenta. Im dłuższa, tym większa pewność, że mebel jest starannie wykonany. Tutaj dobrym wyborem jest również wybór firmy, która specjalizuje się w produkcji mebli biurowych.

Krzesła obrotowe Proszowice – wygoda i zdrowie pracownika

Żadne biuro nie jest w stanie obejść się bez krzeseł obrotowych, jednakże nie zawsze przy ich zakupie zwraca się uwagę na wymagania bhp na stanowiskach wyposażonych w komputery. Czym powinny charakteryzować się 100% krzesła obrotowe? Przede wszystkim – powinny być dostatecznie stabilne, a wymiary oparcia i siedziska zapewniać wygodną pozycją ciała i swobodę ruchów. Konieczne są tutaj również regulacje wysokości siedziska, pochylenia oparcia oraz właściwe wyprofilowany kształt, który będzie odpowiedni dla naturalnego wygięcia kręgosłupa i odcinka udowego kończyn dolnych. Krzesła obrotowe zgodne z bhp to również możliwość obrotu wokół własnej osi pionowej o 360 stopni i odpowiednio dopasowane podłokietniki. To naturalnie jedynie pobieżne wymagania – prawidłowo zaprojektowane stanowisko pracy biurowej wymaga spełnienia znacznie większej liczby kryteriów, jednakże te dotyczące krzesła są zdecydowanie najważniejsze – dla zdrowia i wygody pracownika!

Krzesła Proszowice – szaleństwo ogromnego wyboru

Salony meblowe oferują ogromny wybór mebli, co może sprawić nie lada problem przy chęci zakupu. Nietuzinkowe formy, kształty, materiały wykonania, kolorystyka, motywy – od różnorodności można dostać zawrotów głowy! Najlepiej tutaj kierować się własnymi, indywidualnymi preferencjami, aranżacją biura i – co najważniejsze – WYGODĄ. Dla bardziej reprezentatywnych pomieszczeń warto wybrać fotele, które zapewnią klientowi komfort i dodadzą nieco przytulnego klimatu.

W salonie meblowym Sułtan znajdziesz meble biurowe, które zachwycą zarówno swoim wyglądem, jak i funkcjonalnością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w Bochni!