Salon Meblowy Sułtan

Meble do kuchni Kęty

Aranżacja kuchni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy nie mamy pojęcia w jakich tonacjach nasza kuchnia będzie wyglądała najkorzystniej. I tu z pomocą przychodzi salon Sułtan, który oferuje szeroki wybór mebli do kucheni. Kęty to zaś jedno z miast, gdzie możesz nabyć takie meble. Dowiedz się zatem czy warto i czytaj dalej!

 

Meble kuchenne – jak je dobrać?

 


W aranżacji kuchni każdy szczegół jest na wagę złota – od ścian i podłóg, aż po armaturę czy dodatki. Biorąc pod uwagę kilka funkcji, jakie pełni dane pomieszczenie, kolory należy łączyć ze sobą w spójną i zorganizowaną całość. To ułatwi codzienne obowiązki kuchenne oraz będzie sprzyjało naszemu odpoczynkowi. Lepiej unikać krzykliwych odcieni na ścianach czy podłodze na rzecz neutralnych kolorów takich jak biel czy szarość. Przy takiej bezpiecznej bazie sprawdzą się wyraziste dodatki w postaci hokerów, sprzętów AGD, frontów czy szafek kuchennych. Właściwe połączenie kolorów sprawi, że kuchnia stanie się efektowna i stylowa, a przebywanie w niej będzie czystą przyjemnością. 

 

 

Jak skomponować sprzęty kuchenne z meblami?

 


 W kuchennej kompozycji kolorystycznej często wyzwanie jest dopasowanie poszczególnych sprzętów AGD z meblami kuchennymi. Warto wówczas oprzeć się na prostocie oraz sprawdzonych rozwiązaniach. Białe szafki kuchenne idealne będą współgrały z bielą, ale także kontrastującymi odcieniami takimi jak srebro, brąz czy czerń. W sytuacji, gdy szafki kuchenne są w stonowanym kolorze, np. beżowym lub szarym obowiązuje nas ta sama zasada. Jeżeli natomiast zdecydujemy, że fronty szafek będą w intensywnej barwie, np. żółtej lub czerwonej, sprzęt powinien stanowić dla nich estetyczne tło. 

 

 

Meble do kuchni – Kęty zapraszają

 


Stwórz swój własny, niepowtarzalny styl kuchenny. Zaczerpnij inspiracji  Sułtanie i ciesz się nową kuchnią. Nasi eksperci chętnie doradzą Ci jaki tym i kolor szafek będzie współgrał z Twoją kuchnią. Szeroki wybór szafek kuchennych tylko u nas, tylko w Kętach. Zapraszamy do naszego sklepu!