Salon Meblowy Sułtan

Meble do sypialni Gorlice

Co jest najlepszym lekarstwem na dobry sen? Dobra sypialnia! A właściwie dobrze dobrane meble do sypialni. To dzięki nim możemy liczyć na zdrowy i spokojny wypoczynek po całym dniu ciężkiej pracy. Jeżeli właśnie zabierasz się do urządzania tej części domu, wybierz z pośród panujących trendów ten, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na styl pałacowy, romantyczny czy bliski natury, z pewnością będzie on sprzyjał odpoczynkowi i dobrym myślom. Zanim jednak omówimy szczegóły wystroju, spójrzmy na zasady planowania przestrzeni sypialni. 

 

Dobre meble do sypialni gwarancją spokoju

 


Każdy wie,  że znacznie lepiej zasypia się i wysypia, gdy hałas zza okien nie daje o sobie znać. Czasem warto nawet przestawić ściany, zmienić funkcję pomieszczenia, aby sypialnia znalazła się od strony podwórka, a nie od ulicy. Z pewnością naszego wypoczynku nie zakłóci także pokój oddalony od centrum domowego życia, gdzie słucha się muzyki czy ogląda telewizję. Jeżeli więc masz taką możliwość, sypialnię ulokuj najdalej jak się da od pokoju dziennego. Kolejnym etapem jest umeblowanie sypialni. Zastanawiasz się, gdzie powinno stać łóżko? Wszędzie, byle nie na linii drzwi-okno, gdyż wówczas jesteś narażony na przeciągi. Jeżeli jednak nie da się inaczej ustawić mebli sypialnianych, między łóżkiem a drzwiami ulokuj parawan, regał lub komodę.  

 

 

Meble do sypialni? Gorlice zapraszają do salonu

 


W dobrym salonie znajdziesz dobre meble i to w każdym stylu. Glamour? Proszę bardzo! Główną rolę odgrywa tu okazałe łoże z miękkim zagłówkiem oraz dodatki ze srebrnym lub złotym połyskiem. Rzeczy z blichtrem, w żadnym wypadku antyki. Ten styl daleki jest od starych, minionych epok. Ciekawym pomysłem w tej przestrzeni jest mieszanie tkanin w różne tradycyjne wzory ( palmety, lilie). 
Jeżeli zaś jest Ci bliżej do natury postaw na naturalne meble sypialniane. Proste sprzęty potraktowane białą farbą nadają wnętrzu anielskiego stylu. Błękitne ściany w towarzystwie jasnej, drewnianej podłogi zachwycą każdego. Na podłogę ułóż puszysty dywanik, dzięki czemu całość nie będzie surowa, a stanie się przytulna. 
Jesteś romantykiem? W takim razie postaw na kolory, najlepiej róż lub amarant. Zaledwie kilka rzeczy w tym kolorze, np. dywanik czy pościel stworzy miłą atmosferę. Aby nie zdominować kolorami całego wnętrza, wybierz jasne, kremowe meble sypialniane. Stonują one całą przestrzeń i nadadzą jej klasy. 

 

 

 

Szukasz mebli do sypialni? Gorlice czekają na Ciebie

 


To właśnie tu znajdziesz idealne meble do swojego wnętrza. Stwórz swój własny klimat w sypialni dzięki gotowym meblom. Szeroki wybór i miła obsługa, to gwarancja znalezienia mebli o jakich marzyłeś. Przekonaj się sam wybierając meble do sypialni w Gorlicach.