Salon Meblowy Sułtan

Meble do sypialni Nowy Sącz

Sypialnia to najmilsze miejsce w naszym mieszkaniu. Zaciszne i przytulne, potrafi od samego rana wprowadzić nas w świetny nastrój. Jednak, aby tak było, trzeba zadbać o intymną atmosferę. Co jednak mają począć właściciele małych, blokowych sypialni, w których nasza wyobraźnia jest ograniczana przez przestrzeń? Na każde wnętrze jest sposób! Wszystko jest kwestią dobrze dobranych mebli sypialnianych i wykorzystania dostępnej przestrzeni. W poniższym artykule dowiesz się, jak urządzić niewielką sypialnię w bloku, aby zapewnić sobie piękno i funkcjonalność.

 

Meble do małej sypialni

 


W centrum uwagi niewątpliwie powinno znaleźć się łóżko. Nie warto szczędzić na niego metrażu, nawet jeżeli zajmuje niemal całą przestrzeń. Sypialnia jest miejscem relaksu , dlatego najlepiej, aby łóżko miało 160 cm szerokości. Jeżeli zaś rama okaże się zbyt obszerna i w pokoju nie zmieszczą się szafki nocne, postaw na łóżko o 140 cm szerokości. Mała sypialnia ma to do siebie, że jest… mała, a więc raczej nie zmieszczą się tam pojemne meble sypialniane. Warto zatem zainwestować w wiszące półki. Najlepiej zamontować je na ścianie nad łóżkiem. Dzięki półce zyskasz miejsce na lampkę nocną, budzik czy kilka książek. Niektórzy lubią łóżko zabudowane potężnymi regałami, jednak to może jedynie przytłoczyć miejsce.
Jeżeli Twoja sypialnia z powodzeniem pomieści kilka dodatkowych mebli ( oprócz łóżka) , wówczas zdecyduj się na jasne i lekkie konstrukcje. Idealnie wpasują się tu meble „na nóżkach”. Idź jeszcze o krok dalej i zainwestuj w smukłą szyfonierę z szufladami lub wąski i przeszklony regał. Zaś tym Paniom, które marzą o własnej toaletce, proponujemy delikatną konsolę lub stolik mocowany do ściany. Nie tylko zadba to o stylowy klimat w sypialni, ale zaoszczędzi miejsca. 
Warto także wykorzystać miejsce pod oknem na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Czasem wystarczy domontować do parapetu wąski blat, a stanie się on biurkiem lub toaletką. Także ściana, na której umieszczone jest okno można zaaranżować efektowny regał na książki czy różnego rodzaju bibeloty.

 

 

Gdzie szukać mebli do mieszkania? Nowy Sącz zaprasza!


To właśnie tu znajdziesz meble idealne zarówno do małej sypialni, jak i do tej o dużej przestrzeni. Szeroki wybór mebli sprawi, że z powodzeniem znajdziesz idealny dla siebie produkt. Współpracujemy z najlepszymi producentami meblowymi w Polsce, dlatego odwiedzają nas liczni klienci. Ty także możesz do nich dołączyć. U nas znajdziesz najlepsze meble do sypialni. Nowy Sącz zaprasza.