Salon Meblowy Sułtan

Meble do sypialni Nowy Targ

Marzy Ci się sypialnia na poddaszu i nawet masz możliwość wykorzystania tego typu przestrzeni na kolejny pokój, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Jesteśmy tu po to, bo Ci pomóc. Adaptacja poddasza częścią użytkową naszego domu zwiększa powierzchnię mieszkalną. Występujące skosy na poddasza z reguły utrudniają odpowiednie zagospodarowanie pomieszczeń. Dlatego właśnie warto rozważyć urządzenie sypialni na poddaszu. Przemyślanie urządzona sypialnia nie wymaga wysokiej zabudowy, zaś skosy w pomieszczeniu nie muszą utrudniać adaptacji miejsca, a jedynie dodać mu uroku. Chociaż skosy są trudne w aranżacji, to odpowiednio dobrane meble sypialniane pozwolą uzyskać zamierzony efekt. Dzięki temu stworzymy nie tylko klimatyczną sypialnię, ale i praktyczną. 

 

Meble do sypialni na poddaszu – jak je ustawić?

 


Wydaje się, że umieszczenie łóżka pod ścianą ze skosem jest świetnym wyjściem na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Niestety, nie do końca tak jest. Nie jest to rozwiązanie ani funkcjonalne ani wygodne, gdyż każdego ranka witając nowy dzień jesteśmy narażeni na bliski kontakt naszej głowy ze ścianą. Dlatego też łóżko należy ustawić w miejscu o optymalnej wysokości ścian, aby mieć do niego swobodny dostęp z obu stron. Najlepiej ustawić je w środkowej części pomieszczenia. Jednak sypialnia to nie tylko łóżko. Szafa także jest niezbędna do codziennego funkcjonowania. Na poddaszu najlepiej zainwestować w wbudowaną szafę, co pozwoli wykorzystać dostępną przestrzeń, nie zagracając reszty metrażu. Warto także pokusić się o niewielkie szafki nocne ustawione po obu stronach łóżka. 

 

 

Gdzie po meble do sypialni? Nowy Targ odpowie na Twoje potrzeby

 


Jeżeli Ty także marzysz o sypialni na poddaszu i szukasz inspiracji wnętrzarskich, wybierz się do Nowego Targu. Szeroka gama wyboru asortymentu przyciąga oko i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Bez względu na to jakiego stylu poszukujesz, u nas znajdziesz to, czego szukasz. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz meble do sypialni o jakich marzysz.