Salon Meblowy Sułtan

Meble kuchenne Gorlice

Kuchnia nie jedno nosi imię. Minimalistyczna i sterylna, przytulna i ciepła, czy może prowansalska i pachnąca? O tym jak ma wyglądać nasza kuchnia decydują nasze upodobania. Ważne przecież, aby to pomieszczenie było dla nas piękne i praktyczne. Czasy, gdy kuchnia była tylko miejscem do gotowania posiłków dawno minęły. Dziś jest to centrum dowodzenia każdego domu. Istotne jest zatem to, na jakie meble kuchenne się zdecydujemy. Gorlice to zaś miasto, w którym znajdziesz każdy rodzaj szafek. 

 

Meble kuchenne w Gorlicach – nowoczesne, sterylne i industrialne

 


Proste formy szafek, stal i elegancja, żadnych zbędnych rzeczy. To opis nowoczesnej kuchni, która może nieco przypominać laboratorium niż babciną spiżarnię. Dominują w niej proste szafki ze szklanymi i podświetlanymi półkami, drewniane bądź fornirowane. Do takiego wnętrza najbardziej pasują niskie meble kuchenne o prostej formie. Kuchnia nie jest zabudowana pod sam sufit. Meble zaś wykonane są z jasnego drewna, które w połączeniu ze stalowymi elementami nadają wnętrzu charakteru. 

 

Przytulność, czyli kuchnia rustykalna

 


Jest to doskonała opcja dla osób przepadających za przytulnymi, bardziej swojskimi  wnętrzami. Tu odchodzi się od prostych mebli ze stali i betonu na rzecz glinianych dzbanuszków czy moździerzy. W tego typu kuchniach królują dodatki, bibeloty ustawione na półeczkach. Ciepła dodają drewniane meble zakończone listwami, gzymsami i okuciami. Meble są malowane, przecierane, ługowane lub bejcowane. Nierzadko szafki, półki są wmurowywane, zaś blaty są z drewna czy kafelków ale także z marmuru czy konglomeratów kamiennych. Idealnie wpasowują się tu sprzęty AGD stylizowane na drewniane. 
Niczym kuchnia góralska…
Góralskie meble kuchenne w Gorlicach? Jasne! Wystarczy zaopatrzyć się w meble drewniane, ciemne i masywne. Uroku dodadzą dodatki takie jak haftowane zasłonki i serwetki. Również drewniane ławy czy skrzynie nakryte baranią skórą nadadzą kuchni wyjątkowy klimat.

 

 

Meble do kuchni? Tylko w Gorlicach

 


Marzy Ci się nowoczesna kuchnia z jasnymi blatami? A może góralskie wnętrze przypominające o sielskości i wiejskości? Bez względu jakich mebli do kuchni szukasz, w Gorlicach odnajdziesz swój styl. Największy wybór mebli kuchennych tylko u nas. Różne wzory, kolory, wielkości. Meble do małych kuchenek i dużych kuchni znajdziesz u nas. Zapraszamy!