Salon Meblowy Sułtan

Meble kuchenne Niepołomice

Jak powinna wyglądać idealna kuchnia? Czy funkcjonalność może iść w parze z estetyką? Czy można posiadać piękną i jednocześnie ergonomiczną kuchnię, w której wszystko jest pod ręką? Owszem! Wystarczy wybrać odpowiednie meble kuchenne. Niepołomice zaś są miastem, gdzie takie meble są na wyciągnięcie Twojej ręki ( no, może portfela też). Zapraszamy do artykułu.

 

Meble do kuchni Niepołomice

 


Pierwszą rzeczą, o której nienależny zapominać, to fakt że kuchnia powinna być miejscem bardzo funkcjonalnym. Jednak nie każda gospodyni chce, żeby kuchnia właśnie tak wyglądała. Można zdecydować się na kupno mebli, które będą ciepłe, przytulne, reprezentacyjne, ale jednocześnie praktyczne i wydajne. Przecież funkcjonalność też może być piękna. By jednak taką funkcjonalność uzyskać należy wiedzieć jak powinno wyglądać ustawienie mebli i sprzętów AGD, tak aby korzystanie z pomieszczenia było wygodne. Prawidłowo zaplanowana kuchnia powinna być podzielona na pięć stref. Pierwszą jest miejsce, w którym przechowujemy żywność np. pieczywo, płatki czy produkty chłodzone w lodówce i zamrażarce. Kolejną strefą jest zmywanie. Mowa tu o zlewie, koszu na śmieci oraz środkach czystości. Następnie pojawia się strefa przygotowywania. Jest to obszar prac kuchennych, miejsce na wszelkiego rodzaju naczynia: miski, sztućce, deski do krojenia czy robot kuchenny. Na końcu znalazła się strefa gotowania i pieczenia. Tu powinny pod ręką znajdować się garnki, patelnie, formy do pieczenia. 
Jeżeli posiadasz prostą kuchnię, najlepiej ustawić sprzęty i meble kuchenne wzdłuż jednej ściany. Jest to praktyczne rozwiązanie dla długich i wąskich kuchni. Kuchnia dwurzędowa polega na ustawieniu mebli po dwóch przeciwległych ścianach. Jeżeli zaś posiadasz kuchnię w kształcie litery „L” zyskujesz sporo przestrzeni, a Twoja praca w kuchni będzie przebiegać sprawnie i łatwo. 

 

Meble do kuchni? Niepołomice zapraszają

 


Bez względu jakim typem kuchni dysponujesz, najlepsze meble kuchenne w Niepołomicach czekają na Ciebie. Oferujemy bogaty wybór pod względem stylu, koloru i wielkości. Posiadamy meble zarówno do niewielkich pomieszczeń, jak i do sporych przestrzeni. Każdy znajdzie dla siebie wyjątkowe meble kuchenne. Niepołomice zachęcają do zakupu.