Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, komody, stoły, szafki – Gorlice

Niezależnie od wielkości, pokój dzienny to zawsze serce domu czy mieszkania. To w nim spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia, aż do późnego wieczora: odpoczywając, jedząc posiłki, oglądając TV, czytając książki, bawiąc się z dziećmi czy domowymi pupilami. Jak urządzić salon w Gorlicach, aby pełnił funkcję zarówno reprezentatywną, jak i rekreacyjną? Przeczytajcie ten artykuł do końca, a poznacie odpowiedź na to pytanie!

Meble na TV – poświęćmy im więcej uwagi

Salon należy wyposażyć w podstawowe meble: zestaw wypoczynkowy, stolik kawowy oraz szafkę lub komodę pod TV. Niestety, najczęściej do tych ostatnich podchodzimy po macoszemu, a to właśnie do wyboru mebli, na których stanie nasz nowy telewizor lub kino domowe, powinniśmy podejść ze szczególną uwagą. Muszą być one solidne i funkcjonalne, aby zapewnić nam bezpieczne korzystanie ze sprzętu oraz go ułatwiały. Na rynku nie brakuje m.in.. szafek RTV, które posiadają specjalne miejsca do swobodnego poprowadzenia kabli.

Szafki RTV – meble funkcjonalne, pojemne i estetyczne

Szafka RTV to niewielki mebel przeznaczony głównie dla telewizora, często posiadający półki i szufladki. Taka szafka przewagę nad zwykłym stolikiem pod telewizor, ponieważ można umieścić w niej także wiele rzeczy – np. dekoder, odtwarzacz filmów (wraz z ulubionymi filmami), a nawet konsolę do gier. Ze względu na swoją funkcjonalność, pojemność i estetyczność są one najczęściej wybieranymi meblami tego typu – szczególnie do salonu, gdzie prezentują się niezwykle atrakcyjnie i wspaniale eksponują telewizor. Stoliki pod TV – choć są bez wątpienia równie praktyczne – zdecydowanie przegrywają w starciu ze współczesnymi szafkami RTV.

Komody – do każdego pokoju

Komody są meblami o niezwykle szerokim zastosowaniu. Sprawdzają się zarówno w roli "stolika" pod telewizor i kina domowego, jak i szafki, w której można przechowywać przedmioty osobiste (bieliznę, dokumenty itp.). Komody pozwalają również na akcentowanie naszych pamiątek i skarbów, np. zdjęć, ulubionej zastawy, figurek. Istnieją nawet komody podświetlane, które jeszcze skuteczniej eksponują nasze ulubione przedmioty. Najważniejszym atutem tego mebla jest jednak to, że pasuje do każdego pokoju – dziecięcego, młodzieżowego, salonu i sypialni, a nawet – jeśli posiadamy odpowiednio szeroki korytarz – do przedpokoju.

W ofercie salonu meblowego Sułtan dostępne są nowoczesne, klasyczne oraz narożne meble RTV. Funkcjonalne komody, stoliki i szafki – u nas dostaniesz to wszystko! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu i skontaktowania się z nami! Chętnie pomożemy zaaranżować Twoje mieszkanie w Gorlicach i wybrać do niego odpowiednie meble – nie tylko pod telewizor!