Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, komody, stoły, szafki - Kraków

Salon jest jednym z najważniejszych pomieszczeń zarówno każdego mieszkania, jak i domu. Pełni on funkcję swoiście reprezentatywną - to w nim przyjmujemy gości, urządzamy prywatki, a nawet - wieczory filmowe ze znajomymi lub w gronie rodzinnym. Często także świętujemy w nim różne uroczystości - urodziny, komunie, awanse. W dzisiejszych czasach nie sposób sobie wyobrazić dom bez telewizora czy kina domowego.

Mieszkanie bez komody? Nie w Krakowie!

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez komody. Są to meble o niezwykle szerokim zastosowaniu - nie tylko sprawdzają się w roli "stolika" pod telewizor, ale również szafki, w której można przechowywać przedmioty osobiste, odzież, bieliznę i znacznie więcej! Zakup komody należy przemyśleć przede wszystkim pod kątem pomieszczenia, w którym ma stanąć i jaką funkcję ma pełnić, co przechowywać. Komody pokojowe idealne są do sypialni, salonu i pokoju dziecięco-młodzieżowego - przechowują przedmioty codziennego użytku i są doskonałym miejscem na TV. Komody do przedpokoju dedykowane są przede wszystkim do przechowywania obuwia - ich niewielka wysokość pozwala na przysiądnięcie i wygodne założenie butów. Komody przeszklone i podświetlone wspaniale wyeksponują dekoracyjne drobiazgi oraz - w przypadku tych drugich - są dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. Istnieją również komody biurowe, często z funkcją zamykania na klucz, które bezpiecznie przechowają wszelkiego rodzaju dokumenty. Nikt nie zaprzeczy, że są to meble niezwykle funkcjonalne!

Stabilne meble na TV

Kupując meble pod telewizor lub kino domowe, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ciężar oraz stabilność szafek i stolików RTV. Dobranie odpowiednich mebli nie tylko uprzyjemni i ułatwi bezpiecznie korzystanie z drogiego sprzętu, ale także jest szansą na piękne zaaranżowanie naszego salonu, który - bądź, co bądź - jest sercem większości krakowskich mieszkań i domów. Przy ich wyborze warto kierować się ciekawym designem oraz nowoczesnym klimatem, który zarówno odda klimat naszego mieszkania, jak i sprzętu. Wbrew pozorom, warto wyeksponować w telewizor, który jest nieodłączną częścią salonu każdego Polaka!

Tradycyjna szafka RTV czy nowoczesny stolik pod TV?

Praktyczne szafki RTV znacznie ułatwiają codzienne życie. Są znacznie bardziej funkcjonale od stolików, ponieważ mogą również przechowywać przedmioty codziennego użytku, jak i eksponować nasze drobiazgi. Ponadto nowoczesne szafki RTV posiadają liczne funkcje dodatkowe, jak choćby praktyczny tylny otwór na kable i każdy jest w stanie dobrać je do własnych potrzeb. Szafki RTV z szufladami, z półkami, z szufladami i półkami, podświetlane - wybór jest ogromny! Kolejną korzyścią związaną z szafkami RTV są ich walory dekoracyjne.

Meble klasyczne czy nowoczesne, w barwie naturalnego drewna lub czarne - w ofercie naszego salonu meblowego można wybierać! Oferujemy meble wytrzymałe, praktyczne, o najwyższej jakości wykonania. Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla wyeksponowania swojego kina domowego lub telewizora - skontaktuj się z nami!