Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, komody, stoły, szafki – Nowy Sącz

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie dzisiejszy dom bez telewizora lub kina domowego? Te sprzęty zdają się być nieodłączną częścią współczesnych salonów, które chętnie eksponujemy, także w Nowym Sączu. Jak wybrać mebel, na którym najlepiej będzie prezentował się nasz telewizor? Który ułatwi nam bezpieczne korzystanie ze sprzętu? Jak za pomocą mebli RTV najpiękniej urządzić salon czy sypialnię? Jeśli chcecie znać odpowiedzi na te pytania – koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

Meble na TV – do każdego wnętrza

W dzisiejszych czasach wybór mebli na TV jest doprawdy ogromny. Szafki i komody RTV, szafki pod TV, specjalne stoliki o różnych kształtach i inne meble pod RTV – jest w czym wybierać! Jednakże, to dobrze – taki wybór daje większe szanse na znalezienie odpowiednich mebli, które wpasują się w aranżację naszych wnętrz. Do nowoczesnego salonu świetnym uzupełnieniem będzie stolik RTV szklany. W minimalistycznej aranżacji warto postawić na białą szafkę RTV pod telewizor. Za to w przytulnym wnętrzu w stylu skandynawskim znakomicie sprawdzi się drewniana komoda.

Przy wyborze mebli pod telewizor, powinniśmy pamiętać, że design nie jest ich najważniejszym elementem. Wybierając meble na TV, trzeba mieć na uwadze ich wytrzymałość i odporność na zarysowania. Meble na TV powinny być – przede wszystkim – solidnie wykonane, jednakże nie możemy całkowicie zignorować estetycznego wykonania. Wyposażenie naszego domu musi nam się w końcu podobać!

Komody – wyjątkowe meble nie tylko do salonu

W ostatnich latach komody cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego – ich designy stają się coraz bardziej nowoczesne, a stylem i unikalnym wzornictwem potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagające osoby. Są one niezwykle praktyczne – możemy przechowywać w nich przedmioty codziennego użytku, ponadto znakomicie eksponują nasze pamiątki (komody z oświetleniem), a nawet sprzęt elektroniczny, m.in. telewizor. Nieograniczona możliwość wyboru wśród licznych modeli umożliwia niebanalną prezentację naszego TV oraz długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie – zarówno jego, jak i samej komody. Są to meble, które pozwalają doskonale zorganizować przestrzeń w domu.

Szafki – solidne i funkcjonalne

Szafki, choć są przeznaczone przede wszystkim do przechowywania różnych przedmiotów, idealnie sprawdzają się także w roli „stolika” na telewizor. Te o wysokiej jakości, solidnie wykonane, pozwalają na bezpieczne umieszczenie na nich wszelkiego rodzaju sprzętu RTV. Ponadto, często mają one możliwość regulacji rozstawu półek, co pozwala dopasować je do naszych „elektronicznych” potrzeb – przechowania dekoderu, konsoli do gierl lub wyeksponowaniu naszej kolekcji filmów. Warto także dodać, że istnieją także specjalne szafki RTV, które posiadają przejścia na kable, co umożliwia utrzymanie wśród nich ładu i jeszcze bezpieczniejsze użytkowanie naszego telewizora lub kina domowego.

W ofercie salonu meblowego Sułtan, znajdą Państwo mnóstwo sprzętów, które idealnie sprawdzą się pod telewizor, radio czy też kino domowe. Mnogość form oraz wzorów komód, stolików i szafek pod TV oraz wysoka jakość i wyjątkowa estetyka wykonania naszych mebli, trafi w gust każdego klienta z Nowego Sącza. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej ofert i skontaktowaniu się z nami!