Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, komody, stoły, szafki - Nowy Targ

Salon pełni funkcję reprezentatywną - to w nim przyjmujemy gości, urządzamy prywatki, a nawet - wieczory filmowe ze znajomymi lub w gronie rodzinnym. Często także świętujemy w nim różne uroczystości - urodziny, komunie, awanse. To serce naszego domu, jedno z najważniejszych pomieszczeń. Dlatego to w nim stawiamy właśnie telewizor lub kino domowe, bez których ciężko wyobrazić sobie współcześnie mieszkanie w Nowym Targu.

Komody w nowoczesnych wnętrzach

W każdym współczesnym mieszkaniu znajdziemy przynajmniej jedną komodę. Są to meble o niezwykle szerokim zastosowaniu. Sprawdzają się zarówno w roli "stolika" pod telewizor, jak i szafki, w której można przechowywać przedmioty osobiste. Komody pozwalają również na akcentowanie naszych pamiątek i skarbów, np. zdjęć, ulubionej zastawy, figurek (istnieją także komody podświetlane, które jeszcze skuteczniej eksponują nasze ulubione przedmioty). Pasują do każdego pokoju – dziecięcego, młodzieżowego, salonu i sypialni, a nawet – jeśli posiadamy odpowiednio szeroki korytarz – do przedpokoju.

Meble na TV - stabilność przede wszystkim

Kupując meble pod telewizor lub kino domowe, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ciężar oraz stabilność szafek i stolików RTV. Dobranie odpowiednich mebli nie tylko uprzyjemni i ułatwi bezpiecznie korzystanie z drogiego sprzętu, ale także jest szansą na piękne zaaranżowanie naszego salonu, który - bądź, co bądź - jest sercem większości współczesnych mieszkań i domów. Przy ich wyborze warto kierować się ciekawym designem oraz nowoczesnym klimatem, który zarówno odda klimat naszego mieszkania, jak i sprzętu. Wbrew pozorom, warto wyeksponować w telewizor, który jest nieodłączną częścią salonu każdego Polaka!

Szafka RTV - tradycyjna i praktyczna

Szafka RTV to niewielkich rozmiarów mebel skrzyniowy z blatem, półkami i szufladami. Mają one przewagę nad zwykłym stolikiem pod telewizor, ponieważ można umieścić w nich także wiele rzeczy – np. dekoder, odtwarzacz filmów (wraz z ulubionymi filmami), a nawet konsolę do gier. Ze względu na swoją funkcjonalność, pojemność i estetyczność są one najczęściej wybieranymi meblami tego typu – szczególnie do salonu, gdzie prezentują się niezwykle atrakcyjnie i wspaniale eksponują telewizor. Stoliki pod TV – choć są bez wątpienia równie praktyczne – zdecydowanie przegrywają w starciu z szafkami RTV.

Meble klasyczne czy nowoczesne, w barwie naturalnego drewna lub czarne - w ofercie naszego salonu meblowego Sułtan można wybierać! Oferujemy meble wytrzymałe, praktyczne, o najwyższej jakości wykonania. Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla wyeksponowania swojego kina domowego lub telewizora w swoim domu w Nowym Targu - skontaktuj się z nami! Zapraszamy również do naszego sklepu w Bochni!