Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, komody, stoły, szafki - Tarnów

Nieistotnie czy jesteśmy z wielkiego miasta jak Kraków, czy znacznie mniejszego jak Tarnów, kupując sprzęt telewizyjny, sporo godzin poświęcamy na wybór konkretnego modelu. Taką samą uwagę powinniśmy zwracać na meble RTV. Mebel, na którym stanie nawy (lub stary) telewizor jest równie ważny! Dobranie odpowiedniego i - przede wszystkim - stabilnego mebla do sprzętu telewizyjno-multimedialnego pozwoli nie tylko pięknie urządzić nasze mieszkanie, ale ułatwi też bezpieczne korzystanie z takiego sprzętu. Właściwie wybrane meble RTV gwarantują wygodę i bezpieczeństwo!

Dlaczego warto wybrać specjalne meble RTV?

Odpowiednio dobrane meble pod TV bezpośrednio wpływają na aranżację całego salonu (lub innego pomieszczenia) i – tym samym – nasze samopoczucie. Warto zastanowić się nad wyborem designerskich mebli, dostosowanych i dopasowanych do naszego sprzętu audiowizualnego. Nowoczesny styl czy bardziej klasyczny? Czerń czy biel, a może drewno lub abstrakcyjny kolor? Asortymentu na rynku nie brakuje! Warto również zwrócić uwagę na to, że wiele mebli RTV posiada dodatkowe szafki i szuflady, które można zagospodarować w dowolny sposób. Pozwala to zachować ład i porządek w domu oraz zaoszczędzić wiele miejsca. W ofercie naszego salonu nie brakuje bogatego wyboru mebli pod TV – komody, stoły, szafki, stoliki – przekonaj się sam!

Przewaga szafek RTV nad stolikami pod telewizor

Szafka RTV to niewielkich rozmiarów mebel skrzyniowy z blatem, półkami i szufladami. Mają one przewagę nad zwykłym stolikiem pod telewizor, ponieważ można umieścić w nich także wiele rzeczy – np. dekoder, odtwarzacz filmów (wraz z ulubionymi filmami), a nawet konsolę do gier. Ze względu na swoją funkcjonalność, pojemność i estetyczność są one najczęściej wybieranymi meblami tego typu – szczególnie do salonu, gdzie prezentują się niezwykle atrakcyjnie i wspaniale eksponują telewizor. Stoliki pod TV – choć są bez wątpienia równie praktyczne – zdecydowanie przegrywają w starciu z szafkami RTV.

Komody – meble o szerokim zastosowaniu

W każdym współczesnym mieszkaniu znajdziemy przynajmniej jedną komodę. Są to meble o niezwykle szerokim zastosowaniu. Sprawdzają się zarówno w roli "stolika" pod telewizor, jak i szafki, w której można przechowywać przedmioty osobiste. Komody pozwalają również na akcentowanie naszych pamiątek i skarbów, np. zdjęć, ulubionej zastawy, figurek (istnieją także komody podświetlane, które jeszcze skuteczniej eksponują nasze ulubione przedmioty). Pasują do każdego pokoju – dziecięcego, młodzieżowego, salonu i sypialni, a nawet – jeśli posiadamy odpowiednio szeroki korytarz – do przedpokoju.

W ofercie naszego sklepu dostępne są nowoczesne, klasyczne oraz narożne meble RTV. Funkcjonalne komody, stoliki i szafki – u nas dostaniesz to wszystko! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu i skontaktowania się z nami! Chętnie pomożemy zaaranżować Twoje mieszkanie w Tarnowie i wybrać do niego odpowiednie meble – nie tylko pod telewizor!