Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, komody, stoły, szafki – Zakopane

Nie tylko w życiu mieszkańców Zakopanego, telewizor jest nieodłączną częścią wnętrza każdego współczesnego mieszkania i domu. Można wyeksponować go na wiele sposobów – powiesić na ścianie lub ustawić na szafce RTV. Specjalne meble na TV stanowią doskonałe miejsce dla tego odbiornika i – przede wszystkim – gwarantują bezpieczne użytkowanie elektronicznego sprzętu. Meble pod telewizor i inny sprzęt audio-wideo są bardzo praktyczne i doskonale sprawdzają się w każdym domu. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wybierając meble RTV?

Meble na TV - także dekoracyjne

Wybierając meble RTV – poza stabilnością i odpowiednim rozmiarem – warto zwrócić uwagę na ich dodatkowe funkcje, np. miejsce na schowanie kabli lub możliwość poprowadzenia ich spod telewizora – dzięki temu nie będą się one plątać, a nasza szafka będzie pięknie uporządkowana. Na takich meblach można postawić nie tylko TV, ale i wieżę, kino domowe oraz inne elektroniczne akcesoria. Często mają one dodatkowe półki, na których można ustawić swoją kolekcję płyt CD, DVD oraz dekoracje.

Szafki RTV – idealnie wielofunkcyjne

Szafki RTV są propozycją meblami idealnymi do każdego do salonu oraz pokoju dziennego, które można dostosować do własnych potrzeb. Na rynku nie brakuje szafek o różnych wysokościach, szerokościach i głębokościach, które posiadają liczne funkcje dodatkowe, między innymi - wcześniej wspomniany – praktyczny tylny otwór na kable. Możemy wybrać szafkę RTV z szufladami, półkami lub z szufladami i półkami, a nawet podświetlane – w niektórych wmontowane jest w blat oświetlenie LED, które podkreśla zawartość półek i jest dodatkowym, dyskretnym światłem w pomieszczeniu.

Stoliki RTV – estetyka i praktyka

Szafki RTV dostępne są nie tylko w postaci „komód”. Kiedy w salonie jest mniej miejsca można zdecydować się na sam stolik pod telewizor, który z reguły jest mniejszy od szafek. W ofercie salonu meblowego Sułtan można odnaleźć je w wielu różnych rozmiarach i stylach – od klasycznych i prostych, po ogromnie wyróżniające się. Współcześnie, największą popularnością cieszą się modele szklane i drewniane, które poza praktyczną funkcją, zdobią także pomieszczenie – prezentują się niezwykle estetycznie, podobnie jak sprzęt ustawiony na nich. Stoliki RTV można dopasować do każdego pomieszczenia i aranżacji.

W salonie meblowym Sułtan dostępny jest szeroki wybór mebli na TV. Na pewno znajdą Państwo u nas model szafki lub stolika RTV, pasujące idealnie do danego pomieszczenia. Serdecznie zapraszamy do Bochni, gdzie z przyjemnością doradzimy Państwu i pomożemy dokonać właściwego wyboru.