Salon Meblowy Sułtan

Meble na TV, szafki, komody, stoły - Gdów

Niemal w każdym mieszkaniu znajdziemy TV. Wręcz ciężko wyobrazić sobie brak tego urządzenia. Oglądanie TV to rozrywka niezwykle lubiana - pozwala odpocząć po ciężkim dniu, odprężyć się lub dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy. Jednakże, aby w pełni cieszyć się ulubionym serialem, potrzebujemy odpowiedniego mebla, na którym telewizor stanie. Każdy mieszkaniec Gdowa wie, że w takim wypadku nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak odpowiednie meble RTV. Co w nich takiego wyjątkowego? Przeczytaj poniższy artykuł do końca, a poznasz odpowiedź!

Meble na TV Gdów – pod telewizor

Meble RTV nie są jedynie podstawką pod telewizor. Eksponują one to urządzenie i są niebanalnym elementem aranżacji naszego salonu lub sypialni. Przy ich wyborze powinniśmy się kierować nie tylko kolorem i stylem, ale – przede wszystkim – musimy wziąć pod uwagę rozmiary ekranu naszego telewizora. Dodatkowym atutem tych mebli jest możliwość przechowywania innych przedmiotów – kolekcje płyt, gier, zdjęcia, książki i wiele, wiele więcej...

Szafki Gdów – nowoczesne szafki RTV

W małym mieszkaniu przestrzeń jest niezwykle cenna, dlatego warto wybrać tutaj wersję z szufladami, w której zmieść można wiele przedmiotów codziennego użytku. Jeśli posiadamy dużo miejsca, wtedy możemy zdecydować się na klasyczną, mało pojemną szafką RTV. Coraz częściej mają one wmontowane dekoracyjne oświetlenie LED, co urozmaica wnętrze i dodaje mu uroku. Ponadto większość współczesnych szafek RTV potrafi idealnie zamaskować wszelkie kable, dzięki czemu okolica telewizora prezentuje się jeszcze estetyczniej. Przy wyborze szafki powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej wysokość względem ekranu telewizora. Im większy sprzęt, tym niższy mebel powinniśmy wybrać – ze względu na bezpieczeństwo. Przed zakupem sprawdź, czy mebel jest odpowiednio masywny i stabilny.

Komody Gdów – meble wielofunkcyjne

Komody są jednymi z najbardziej funkcjonalnych mebli – mają szerokie zastosowanie. W zależności od potrzeb, na rynku znajdziemy komody z samymi szufladami, szafkami lub będące ich połączeniem. Bez trudu można znaleźć model pasujący rozmiarem i stylem do aranżacji wnętrza, a przechowywać w nich można wszystko – odzież, kosmetyki, szkolne akcesoria… Przed zakupem komody warto zastanowić się, co w niej będziemy chcieli przechowywać, bowiem wybór jest ogromny i zależny od miejsca ich usytuowania. W salonie meblowym Sułtan znaleźć można m.in. komody pokojowe, które idealnie sprawdzą się jako „podstawka” na telewizor i do przechowywania przedmiotów codziennego użytku oraz komody biurowe – stworzone do chowania dokumentów i narzędzi pracy. W ofercie nie brakuje także mebli przeszklonych, pozwalających wyeksponować pamiątki i inne drobiazgi oraz podświetlanych, które nie tylko podkreśla zawartość komody, ale i jest dodatkowym, subtelnym źródłem światła w pokoju.

Salon meblowy Sułtan w swojej ofercie ma wiele wytrzymałych i solidnych mebli na telewizor. Oferujemy bogaty wybór szafek i komód, w różnych stylach i barwach – u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie! Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Bochni!