Salon Meblowy Sułtan

Meble wypoczynkowe Kraków

Istnieją meble bez których da się żyć i przez jakiś czas zastępować je prowizorką. Jednak na dłuższa metę nie da się przetrwać bez wygodnych mebli. Są one po prostu niezbędne do codziennego funkcjonowania, przyjmowania gości czy odpoczynku. Nie da się ukryć, że meble wypoczynkowe są główną częścią salonu i to wokół nich toczy się rodzinne życie. Aby nasze meble odgrywały właściwie swoją rolę, muszą być przede wszystkim wygodne. Decydując się na zakup kanapy czy foteli konieczne jest zwrócenie uwagi na cztery podstawowe elementy – wysokość oparć, głębokości siedzisk, tapicerkę a także, materiały użyte do produkcji. 

 

Meble wypoczynkowe i komfort gwarantowany

 


Najważniejsze wymiary należy dobrać indywidualne do wzrostu użytkownika. Osoby niskiego i średniego wzrostu powinny zdecydować się na kanapy płytkie, tak aby siedząc, swobodnie dotykały stopami ziemi. Jeżeli zaś chodzi o osoby wysokie, dla nich lepsze będą siedziska głębsze, aby mogły podeprzeć uda na całej długości sofy. Oparcie pod plecy również nie powinno  być zbyt niskie, aby zagwarantować odpoczynek dla całego kręgosłupa. Dobrym rozwiązaniem są regulowane zagłówki. Coraz więcej kanap i foteli posiada je w standardzie. Jednak niektórzy producenci proponują je jako wyposażenie dodatkowe. 

 

 

Jak meble wypoczynkowe to tylko w Krakowie

 


W naszym salonie każdy znajdzie meble ideale dla swojego wnętrza. Producenci mebli oferują szeroka gamę materiałów obiciowych, można wybierać je spośród różnych rodzajów tkanin i skór, niezliczonej liczby wzorów oraz kolorów. Marzysz o tkaninie szenilowiej? Są one miękkie i dość łatwe w utrzymaniu czystości. Posiadamy także coś dla alergików – mikrofaza. Jest ona gęsto tkana z włókien syntetycznych, miła w dotyku i do tego łatwa w utrzymaniu czystości. Większość pyłków, zanieczyszczeń i kurzu skutecznie usuwana jest odkurzaczem. Jeżeli więc planujesz zakup mebli wypoczynkowych zajrzyj do Krakowa. Zapraszamy do naszego salonu.