Salon Meblowy Sułtan

Meble wypoczynkowe Niepołomice

Salon odgrywa wiele ważnych ról. Jest to miejsce do przyjmowania gości i częstowania ich kawą. To przestrzeń, gdzie łapiemy dystans po całym dniu pracy i biegania, to miejsce do wieczornego relaksu w towarzystwie znajomych czy ulubionej muzyki. Niektórym może się wydawać, że reprezentacyjna funkcja połączona z codziennym użytkowaniem będzie trudna do aranżacji. Nic bardziej mylnego. Wszystko jest kwestią dobrze dobranych mebli wypoczynkowych. Niepołomice to zaś miejsce, gdzie możesz zaczerpnąć inspiracji do aranżacji swojego salonu. 

 

Meble wypoczynkowe – Niepołomice zaradzą

 


Priorytetem na salonowych włościach jest komfort. Dlatego warto skupić się na najważniejszych meblowych rozwiązaniach, tak aby zapewnić sobie jak największą przestrzeń użytkową. Współczesne aranżacje nacechowane są minimalizmem i prostotą, dlatego należy trzymać się zasady, że im mniej tym lepiej. Za duża ilość bibelotów i wnętrzarskich elementów może zakłócić ład i porządek pomieszczenia oraz przytłoczy wnętrze. Podstawą jest odpowiedni układ mebli. Należy zatem zwrócić uwagę na optymalną ilość szafek, półek czy schowków na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Książki, szkło czy dekoracyjne detale należy wyeksponować, dlatego na ścianach powinny zawisnąć półki oraz przeszklone witryny. Co do mebli wypoczynkowych, to tu także mile widziany jest minimalizm. Warto postawić zatem na jasne i stonowane kolory oraz wzory. To nada wnętrzu stylu i klasy. Czy ktoś wspominał, że wymiar nie ma znaczenia? Otóż był w błędzie, gdyż wymiary w salonie mają znaczenie i to spore. Tu warto uruchomić swój zmysł architektoniczny i za pomocą kartki papieru, flamastra i centymetra zaplanować ustawienie mebli. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę skosu budynku oraz ewentualne elementy takie jak kominek czy grzejnik. 

 

Jak meble wypoczynkowe to tylko w Niepołomicach

 


Chcesz zabłysnąć swoim salonem? Urządzić go wedle własnego pomysłu? Koniecznie zaproś do tego wygodne i estetyczne meble wypoczynkowe. Niepołomice są miastem, gdzie takie meble czekają na Ciebie. Bogata gama kolorów i wzorów do wyboru. Eleganckie sofy, komfortowe narożniki czy wygodne pufy mogą stać się ozdobą Twojego wnętrza. Zapraszamy!