Salon Meblowy Sułtan

Meble wypoczynkowe, sofy, fotele, komplety – Gdów

Mieszkańcy Gdowa cenią komfortowe meble wypoczynkowe i chętnie urozmaicają mieszkania wygodnymi sofami, fotelami, kompletami oraz pufami. W tej miejscowości ogromną popularnością cieszy się estetyka z Północy – minimalistyczny i rodzinny styl skandynawski. Meble w tym klimacie charakteryzują się nie tylko uniwersalnym designem, ale także przyjemnym minimalizmem i jasnymi, spokojnymi barwami – beżem, bielą i szarością. Jeśli więc pragniesz ciepłego, funkcjonalnego i komfortowego wnętrza – koniecznie powinieneś skorzystać z pomocy mebli w stylu skandynawskim! Poniższy artykuł opowie Ci więcej o atutach takiej aranżacji oraz poszczególnych jej elementów.

Meble wypoczynkowe Gdów – komfort, naturalność, funkcjonalność

Meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim są nie tylko niezwykle wygodne, ale i praktyczne. Są proste, funkcjonalne i uniwersalne, dzięki czemu sprawdzają się w rozmaitych pomieszczeniach – nie tylko w salonach, pokojach dziennych, ale i w sypialniach oraz „azylach” młodzieżowych. Ponadto charakteryzują się one wykonaniem z naturalnych materiałów, co samo w sobie jest gwarancją solidności i niebywałej trwałości wyposażenia. Warto także zauważyć, że rozwiązania ekologiczne są obecnie w trendzie.

Sofy Gdów – ozdoba każdego salonu

W każdym współczesnym salonie znajdziemy sofę, często jest ona nawet największą – i najpraktyczniejszą – ozdobą pokoju dziennego. W stylu skandynawskim każdy tego rodzaju mebel pozwala na wygodny wypoczynek nawet kilku osobom jednocześnie, wiele modeli posiada także niezwykle atrakcyjną dla małych mieszkań funkcję spania. Nie można przejść obojętnie również o innych elementach sofy w stylu skandynawskim – wdzięcznych formach oraz – niekiedy – osadzeniu na eleganckich drewnianych nóżkach.

Fotele Gdów – doskonale wyprofilowane

Fotele są zdecydowanie najbardziej różnorodnymi meblami w stylu skandynawskim. Wyróżniają się rozmaitymi formami – zawsze doskonale wyprofilowanymi – oraz brakiem dekoracji. Fotele inspirowane Północą zawsze posiadają odpowiednie proporcje i miękkie obicie, które zapewnia pełen komfort i spokojny wypoczynek użytkownikowi. Często również można spotkać je nie tylko w jasnych szarościach i beżach, ale i innych pastelowych kolorowych – w odcieniach błękitu, żółci, a nawet pudrowego różu.

Komplety wypoczynkowe Gdów – szara subtelność i elegancja

Komplety wypoczynkowe są doskonałym rozwiązaniem do większych mieszkań. Ich jednolity styl doda elegancji wnętrzu i sprawi, że chętniej będziemy w nim przebywać. Komplety w stylu skandynawskim zwykle składają się z sofy oraz dwóch foteli. Najbardziej atrakcyjne są modele o zaokrąglonych kształtach, które nadadzą każdemu pomieszczeniu przytulnego oraz subtelnego wyrazu. Tutaj polecamy szczególnie narożniki w szarościach – doskonale zgrają się one z każdą aranżacją!

Meble w stylu skandynawskim słyną z wygody oraz funkcjonalnych – i minimalistycznych - rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu meblowego Sułtan, w której nie brakuje sof, foteli oraz kompletów wypoczynkowych. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu w Bochni.