Salon Meblowy Sułtan

Meble wypoczynkowe, sofy, fotele, komplety – Nowy Targ

Każdy mieszkaniec Nowego Targu wie, że odpowiedni wybór mebli wypoczynkowych bywa nie lada wyzwaniem. To w salonie zazwyczaj spędzamy czas wolny, oglądamy telewizję, czytamy książki i przyjmujemy gości. Ważnym jest, aby meble wypoczynkowe były zarówno wygodne, komfortowe, jak i estetycznie komponowały się z pozostałym wyposażeniem salonu. Jak tego dokonać? Jakie meble wybrać? Przeczytajcie do końca ten artykuł!

Meble wypoczynkowe – czerń i szarości na topie!

Meble wypoczynkowe – jak sama nazwa wskazuje - przeznaczone są przede wszystkim do siedzenia i popołudniowej drzemki. Do najpopularniejszych produktów należą tutaj wszelkiego rodzaju sofy, komplety wypoczynkowe i fotele. Ostatnimi czasy niezwykle popularne stały się meble tapicerowane w odcieniach szarości i czerni. Obydwa te kolory nadają meblom niezwykłej klasy i elegancji. Może warto wymienić starą sofę na nową, w popielatym odcieniu? W ten sposób nasz salon zasmakuje nutki nowoczesności!

Sofy – dostosuj ją do swojego salonu!

Sofę należy przede wszystkim dopasować do wielkości salonu i stylistyki pozostałych elementów wystroju wnętrza. Jej kształt zwykle pozwala na bezproblemowe znalezienie miejsca nawet w trudno ustawnych pokojach. To mebel, który zwykle zajmuje jedną ścianę, ale bardzo modne i zarazem funkcjonalne jest jednak umieszczenie sofy na środku pomieszczenia (zwłaszcza, gdy mamy kuchnię połączoną z aneksem, wtedy meble oddzielają jadalnię od strefy wypoczynku). W mniejszym mieszkaniu warto zdecydować się na rozkładaną sofę, natomiast w większym możemy postawić na oryginalny design, jakim charakteryzują się przeważnie sofy bez funkcji spania.

Fotele – modne i przytulne elementy salonu

W dużym salonie obok sofy warto ustawić fotele, które dają dodatkową przestrzeń do siedzenia i przyjmowania gości. Obecnie fotel jest bardzo modnym i popularnym elementem w pokojach dziennych. To niezwykle wygodny mebel, który doskonale sprawdza się w czasie relaksu i odpoczynku. Jest on także znakomitą dekoracją pomieszczenia. Można potraktować fotel jako wizualną odskocznię od głównej koncepcji wnętrza lub zdecydować się na zestaw z narożnikiem i fotelem, który będzie utrzymany w takiej samej stylizacji jak sofa. Jedno jest pewne – fotel to ciekawe rozwiązanie, które ożywi i nada przytulności każdemu pomieszczeniu!

Komplety wypoczynkowe - komfortowy wypoczynek

Komplety wypoczynkowe są projektowane z myślą o dużych i przestrzennych salonach. Zapewniają one wysoki komfort wypoczynku, można przekształcić je także w centralne miejsce spotkań towarzyskich. Często komplety wypoczynkowe ustawiane są na środku salonu. Są one także dominującymi meblami w pokoju dziennym, dlatego warto pod nie zaaranżować cały pokój lub wybrać odpowiednie do wyglądu naszego salonu.

Wybierając meble wypoczynkowe do naszego salonu, powinniśmy zwrócić przede wszystkim uwagę na rozmiar naszego salonu. Tylko wtedy będziemy w stanie właściwie zagospodarować przestrzeń. Jeśli pragną Państwo fachowej rady w kwestii aranżacji przestrzeni wypoczynkowych w Nowym Targu – zapraszamy do kontaktu! Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu meblowego Sułtan w Bochni.