Salon Meblowy Sułtan

Meble wypoczynkowe, sofy, fotele, komplety – Skawina

Większość z nas po pracy marzy jedynie o pysznym posiłku i odpowiednim odpoczynku. A cóż może nam zagwarantować najlepszy relaks? Oczywiście – komfortowe meble wypoczynkowe. Drzemka na miękkim narożniku, odcinek serialu na wygodnej sofie, rozdział ulubionej książki w miękkim fotelu – meble są nieodłącznymi elementami naszego dobrego samopoczucia. Jak wybrać idealne dla siebie? Które najlepiej sprawdzą się w mieszkaniu w Skawinie? Odpowiedzi szukaj w poniższym tekście!

Meble wypoczynkowe – urządź się po skandynawsku!

Najmodniejszym stylem w urządzaniu pokoju dziennego jest styl skandynawski, który polega na minimalizmie, naturalności i – przede wszystkim – przytulnym klimacie. Dobrze zorganizowany pokój może stać się dla nas prawdziwą świątynią relaksu. Warto usunąć z niego wszystkie zagracające, zbędne przedmioty, postawić jedynie na kilka mebli do przechowywania, meble wypoczynkowe i delikatne ozdoby, pasujące do kolorystyki naszego pokoju, łagodnie rzucające się w oczy. Według skandynawskiej idei dom to miejsce wypoczynku, którego nic nie powinno zakłócać.

Sofy i fotele – relaksujący minimalizm

W duchu skandynawskiej aranżacji powinniśmy zadbać o to, aby w każdym pomieszczeniu w naszym domu znalazł się mebel do wygodnego usadowienia się. Duży fotel lub komfortowa sofa to podstawa domu w północnym klimacie.

Fotele i sofy do salonu powinny być przede wszystkim wygodne, praktyczne proste w formie oraz wykonane z naturalnych materiałów (np. drewna, skóry). Musimy zwrócić także uwagę na ich solidność, bowiem założeniem stylu skandynawskiego są wysokiej jakości detale oraz oszczędność – takie meble powinny nam służyć przez długie lata. Ważna jest również kolorystyka – postawmy na stonowane, jasne odcienie – beże i szarości.

Komplety wypoczynkowe - ocieplenie salonu

Jeśli wolimy cieplejsze pomieszczenia, warto skorzystać ze sposobu na szczęście Duńczyków – słynnego hygge, które powoli opanowuje świat. Wówczas komplet wypoczynkowy, którym urządzimy swoje mieszkanie, powinien być w cieplejszych odcieniach beżu, brązu i przełamanych bieli. Meble te powinny wtapiać się w tło, dzięki czemu nie podzielą przestrzeni, a ta wyda się być idealnie harmonijna – perfekcyjna do wypoczynku, pozbycia się nerwów i stresu…

Pokój dzienny w stylu skandynawskim to piękny, przytulny i praktyczny trend w aranżacji współczesnych domów i mieszkań. Zachęcamy do wybierania mebli naturalnych, utrzymanych w stonowanych barwach, które ukoją umysły i serca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu meblowego Sułtan, gdzie mebli wypoczynkowych nie brakuje oraz do odwiedzania naszego sklepu w Bochni!