Salon Meblowy Sułtan

Meble wypoczynkowe, sofy, fotele, komplety - Wieliczka

Sofy, fotele, komplety wypoczynkowe - są to meble, które zapewniają nam komfort i pozwalają żyć wygodnie. Nic tak nie relaksuje jak zagłębienie się w przytulnym fotelu z gorącą herbatą lub kilka odcinków serialu obejrzanych z przyjaciółmi na sofie. Niestety - lub raczej stety - wybór mebli wypoczynkowych w salonach meblowych bywa przytłaczający. Jak znaleźć najlepsze dla siebie? Wybrać fotel, sofę czy cały komplet wypoczynkowy? W poniższym artykule postaramy się odpowiedź na te i inne pytania.

Meble wypoczynkowe Wieliczka - wygląd to nie wszystko

Decydując się na meble wypoczynkowe, powinniśmy pamiętać, że ich wygląd to nie wszystko. Oczywiście, powinny odpowiadać naszemu gustowi, jednakże ważnym jest, aby przy ich wyborze zwrócić uwagę także na ich oparcia, głębokość siedzisk oraz materiał obiciowy. Dla wysokich osób najwygodniejsze będą meble głębokie, dla niskich o płaskim siedzisku, a najlepsze wśród oparć są te wyższe - zapewniają odpoczynek całemu kręgosłupowi. Obicie również ma znaczenie - skóra naturalna jest prosta w utrzymaniu, ale niezbyt wygodna, dlatego dla osób ceniące sobie komfort powinny wybrać np. przyjemny dla ciała sztruks.

Komplety wypoczynkowe Wieliczka - stwórz klimatyczne wnętrze

W polskich salonach często goszczą komplety wypoczynkowe, zazwyczaj składające się z sofy i dwóch foteli (niekiedy urozmaicone także o pufy). Pozwalają one stworzyć komfortowe miejsce do odpoczynku, są niezwykle funkcjonalne i dzięki nim można spędzać wygodnie czas z całą rodziną. Bywają one również motywem przewodnim pokoju dziennego i - samą swoją obecnością - potrafią uświetnić aranżację. Większość nowoczesnych kompletów jest ozdobionych, ale i nie brakuje wśród nich minimalistycznych akcentów, m.in. w modnym stylu skandynawskim. Ich różnorodność konfiguracyjna i wizualna pozwala stworzyć indywidualne wnętrze, z charakterem.

Sofy Wieliczka - serce pokoju dziennego

Sofa jest swoistym synonimem luksusu. Dlatego warto przy jej wyborze kierować się wysoką jakością materiałów, aby mogła w pełni - jako główna atrakcja pokoju dziennego - spełnić swoją rolę. W salonie meblowym Sułtan znajdziesz sofy o interesujących kształtach, nietuzinkowym zdobnictwie, w najmodniejszych kolorach, a każda z nich zapewni ponadczasowy design Twojego salonu. Pamiętajmy także o ich funkcjonalności - jeśli pragniemy sofy z funkcją spania, zdecydujmy się na model rozkładany!

Fotele Wieliczka - wybierz zgodnie z własnymi preferencjami

Fotele są najbardziej uniwersalnymi meblami wypoczynkowymi. Sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu - w salonie, pokoju młodzieżowym, gabinecie, a nawet w lokalach typu pub czy restauracja. Potrafią się one wkomponować w każdą aranżacje, w każde wnętrze. Fotele o oryginalnym i nowoczesnym kształcie, relaksujące szezlongi, wygodne modele wprost do gabinetu - wszystkie one zapewniają wypoczynek ciała. Dlatego przy ich wyborze kierujmy się własnymi preferencjami - nie każdy lubi zapadać się w miękkim siedzisku, tak samo jak nie każdy lubi twardy fotel.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu meblowego Sułtan oraz odwiedzenia naszego sklepu w Bochni. Zaskoczymy Cię szerokim wachlarzem mebli wypoczynkowych oraz fachową obsługą!