Salon Meblowy Sułtan

Narożniki, łóżka, materace – Limanowa

Sen pozwala nam zregenerować siły po całym dniu pracy, wyzbyć się stresu, zrelaksować się. Dlatego ważnym jest, aby nasza sypialnia pozytywnie wpływała na nasze samopoczucie, była swoistym azylem. Powinniśmy urządzić ją w ulubionych, stonowanych barwach i przyprawić nutką naszych indywidualnych pasji i zainteresowań. W ten sposób nasza sypialnia zyska ciepły, przytulny klimat i stanie się miejscem, do którego z przyjemnością będziemy wracać. Naturalnie, najważniejszym elementem tego pomieszczenia jest łóżko – to ono w dużej mierze wpływa na zregenerowaną przez nas energię i poziom wypoczęcia. Jakie łóżko pozwoli nam najowocniej wypocząć? Jak znaleźć to najbardziej dla nas wartościowe w Limanowej? O tym przekonacie się, czytając poniższy artykuł!

Narożniki Limanowa – możliwości aranżacyjne i funkcjonalność

We współczesnych mieszkania królują narożniki rozkładane, coraz częściej zastępując zwykłe łóżka (szczególnie w małych mieszkaniach i kawalerkach). W dzień pełnią one funkcję kanapy, natomiast w nocy zamieniają się w wygodne łóżko dla gości. Zdecydowanie warto mieć narożnik w swoim mieszkaniu - nie tylko przez wzgląd na jego funkcjonalność, ale i niezmierzone możliwości aranżacyjne. Ustawienie narożnika w samym rogu pomieszczenia sprawi, że przestrzeń naszego salonu optycznie się powiększy, a my zyskamy więcej miejsca do zagospodarowania – np. na piękny stolik kawowy lub dodatkowe pufy.

Materace Limanowa – dopasowane do indywidualnych potrzeb i budowy ciała

Gwarancją efektywnego i komfortowego wypoczęcia jest dobrze dobrany materac, ponieważ to on ma największy wpływ na zdrowy sen. Powinien być on dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb, preferencji i budowy naszego ciała. To ważne, ponieważ źle dobrany materac może być przyczyną nie tylko niewyspania, lecz także wielu schorzeń kręgosłupa, a nawet uciążliwego, przewlekłego bólu pleców. Jeśli już teraz mamy problem ze snem, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że śpimy na nieodpowiednim materacu i powinniśmy go jak najszybciej wymienić! Kupując materac należy zwrócić uwagę m.in. na jego twardość - zbyt miękki nie zapewni odpowiedniego ułożenia kręgosłupa, a z kolei zbyt twardy nie dopasuje się właściwie do ułożenia naszego ciała Optymalnym rozwiązaniem jest więc zakup materaca o średniej twardości. Trzeba mieć tu jednak na uwadze dostosowanie go do naszej wagi. Istotna jest i grubość materaca. Grubsze modele są przeznaczone przede wszystkim dla osób ze schorzeniami kręgosłupa.

Łóżka Limanowa – jeden z najważniejszych aspektów każdej sypialni

Łóżko oraz odpowiednio dobrany materac to najważniejsze aspekty każdej sypialni. Ramy łóżka wykonane z naturalnego tworzywa (np. drewna) sprzyjają wyciszeniu i regeneracji. Najmodniejsze są współcześnie meble w stylu skandynawskim, które zachwycają prostotą i jasnymi barwami. Wybór lekkiego łóżka - drewnianego lub w kolorze białym – pozwoli Ci cieszyć się spokojnym, odprężającym snem!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu meblowego Sułtan oraz z naszymi promocjami!