Salon Meblowy Sułtan

Narożniki, łóżka, materace – Myślenice

Sypialnia jest miejscem, w którym regenerujemy siły po ciężkim dniu, wyzbywamy się stresu, relaksujemy się. Dlatego ważnym jest, aby to pomieszczenie wywoływało w nas jak najwięcej pozytywnych odczuć. Zastanów się jakie masz zainteresowania, co pozwala Ci się odprężyć, jakie kolory lubisz – to pomoże urządzić nietuzinkową sypialnię w Myślenicach. Najważniejszym elementem tego pokoju powinno być łóżko – nie tylko spełniające swoją rolę, ale i tworzące przytulny, ciepły klimat. Jego wybór powinien być szczególnie przemyślany, bowiem to od niego zależy nasze wypoczęcie i ilość energii. Co jest podstawą dobrego łóżka? Jak na rynku znaleźć idealny dla siebie mebel do spania? W poniższym artykule znajdziesz kilka podpowiedzi!

Łóżka Myślenice – komfort w minimalistycznym stylu

Na dobry sen najlepszym sposobem jest komfortowe łóżko. Należy zadbać o to, aby swoim wyglądem i wielkością pasowało do przestrzeni pomieszczenia – zarówno pod względem rozmiaru, jak i wystroju. Ostatnimi czasy najmodniejsze są minimalistyczne wnętrza, a więc łóżka o raczej prostych formach, ocieplone miękkimi obiciami. Warto zdecydować się również na model z wysuwanymi szufladami bocznymi, które pozwolą zaoszczędzić nieco miejsca i będziemy mogli przechować w nim pościel lub inne przedmioty codziennego użytku. Przy wyborze łóżka, szczególną uwagę należy zwrócić na jego materac.

Materace Myślenice – odpowiedni materac to podstawa dobrego dnu

Materac zawsze powinniśmy dopasowywać do naszych indywidualnych potrzeb, preferencji i budowy naszego ciała. Źle dobrany materac może być przyczyną nie tylko niewyspania, lecz także wielu schorzeń kręgosłupa. Jeśli już teraz mamy problem ze snem, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że śpimy na nieodpowiednim materacu i powinniśmy go jak najszybciej wymienić. Kupując materac zwróćmy przede wszystkim uwagę na jego twardość - zbyt miękki materac nie zapewni odpowiedniego ułożenia kręgosłupa, a z kolei zbyt twardy nie dopasuje się właściwie do ułożenia naszego ciała Optymalnym rozwiązaniem jest więc zakup materaca o średniej twardości.

Narożniki Myślenice – aranżacyjna wygoda i niebywała funkcjonalność

Większość współczesnych narożników jest rozkładanych, dlatego też coraz częściej pełnią one funkcję mebli do spania - szczególnie w małych mieszkaniach i kawalerkach. W większych przestrzeniach również ich nie brakuje – w dzień pełnią one wówczas funkcję kanapy, a w nocy zamieniają się w wygodne łóżko dla gości. Zdecydowanie warto mieć narożnik w swoim mieszkaniu - nie tylko przez wzgląd na funkcję spania, ale i jego ogromne możliwości aranżacyjne – ustawienie go w samym rogu sprawi, że przestrzeń naszego salonu optycznie się powiększy, a my zyskamy więcej miejsca do zagospodarowania.

Wygodne meble do snu to podstawa właściwego wypoczęcia. W salonie meblowym Sułtan nie brakuje komfortowych łóżek, funkcjonalnych narożników oraz rozmaitych materaców. U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego sklepu w Bochni!