Salon Meblowy Sułtan

Narożniki, łóżka, materace – Niepołomice

Sypialnia to najważniejsze pomieszczenie w naszym mieszkaniu. Warto zadbać, aby była ona właściwie zaaranżowana – w wysokiej jakości meble, dopasowane do naszych potrzeb i indywidualnego gustu. W sypialni powinniśmy porzucać cały stres, oddawać się relaksowi i – przede wszystkim – porządnie wysypiać. Efektywny sen jest jednak niemożliwy, jeśli nasze łóżko jest niewygodne, materac za miękki lub twardy, a aranżacja całkowicie się nam nie podoba. Jak urządzić sypialnię w Niepołomicach, aby pozytywnie wpływała na nasze samopoczucie? Na jakie meble i niuanse zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedzi odnajdziecie w poniższym artykule!

Łóżka Niepołomice – wielkość, rodzaj materaca, styl

Wybór idealnego łóżka to nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę wiele elementów: wielkość, rodzaj materaca, styl – wszak łóżko to najważniejszy element każdej sypialni. Powinno oferować ono przede wszystkim komfort i zdrowy sen. Spanie w niewygodnym łóżku sprawia, że budzimy się zmęczeni, obolali i w złych humorach. Nie można zapominać tutaj także o naszych własnych preferencjach i aranżacji sypialni – do naszego gustu i wyglądu pomieszczenia łóżko również musi pasować!

Obecnie królują meble w stylu skandynawskim, ale chętnie sięgamy również po łóżka metalowe – są równie modne. Wiele modeli takich mebli posiada finezyjne wykończenia ramy, jednakże nie brakuje także prostych konstrukcji, które dopasują się do każdego pomieszczenia. W kwestii łóżka warto pamiętać także o praktycznych aspektach, jak np. pojemnik na pościel, w którym będziemy mogli przechowywać kołdry, poduszki, a nawet inne rzeczy.

Narożniki Niepołomice – efektywne zagospodarowanie przestrzeni

Narożniki są meblami, które – ustawione w salonie – bez problemu pomieszczą całą rodzinę. Ich funkcjonalność podkreśla to, że służą nie tylko do siedzenia, ale i… leżenia. W salonie meblowym Sułtan nie brakuje narożników z funkcją spania, które doskonale sprawdzą się w małych mieszkaniach, gdzie miejsce jest raczej ograniczone. Te meble z powodzeniem mogą pełnić role łóżek małżeńskich lub być miejscem noclegu dla niezapowiedzianych gości. Warto także zaznaczyć, że one również posiadają praktyczny pojemnik na pościel, co pozwala na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni z ich pomocą.

Materace Niepołomice – miękki czy twardy?

Materac to element sypialni, który koniecznie powinniśmy właściwie dobierać do ciała. Powinien idealnie pasować do sylwetki leżącej osoby, optymalnie się uginać na wysokości ramion i bioder, nie uciskać naczyń krwionośnych. Czy wybór materaca miękkiego lub twardego powinien być uwarunkowany naszymi cechami fizycznymi. Znacznie ma nie tylko waga, ale i wzrost – u wyższych osób ciężar rozkłada się na większej powierzchni. Najczęściej materace mają długość około dwóch metrów. Warto także znać oznaczenia materacy: H2 – średnio twarde, H3 – twarde, H4 – najtwardsze (dla osób powyżej 100kg).

W salonie meblowym Sułtan czeka na Ciebie bogata oferta łóżek, narożników i materacy, które pomogą stworzyć Ci idealne miejsce do odpoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszego sklepu w Bochni!