Salon Meblowy Sułtan

Narożniki, łóżka, materace Tarnów

Sypialnia to najbardziej osobiste pomieszczenie w naszych domach i mieszkaniach. Jest ono swoistym azylem, do którego udajemy się po ciężkim dniu, aby zrelaksować się i następnego dnia obudzić się pełnymi energii i chęci do działania. W sypialni stawiamy na wysokiej jakości wypoczynek, a nic nie zagwarantuje go nam tak niezawodnie, jak odpowiednio dobrany materac oraz inne meble stricte wypoczynkowe. W Tarnowie dbamy o zdrowie!

Idealne materace – także dla alergików!

Odpowiednio dobrany materac ma korzystny wpływ na jakość naszego snu, nasze zdrowie, a nawet samopoczucie. Przy jego wyborze powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego rozmiar, ale także na naszą wagę – nie powinniśmy się w nim zapadać. Warto również do tego kryterium dodać ewentualne schorzenia układu ruchowego, kręgosłupa, a także – alergie. Materace mogą być pomocne przy leczeniu różnego rodzaju chorób układu kostno-mięśniowego. Na rynku istnieją nawet specjalne modele ortopedyczne wykonane z pianki termoelastyczne lub wysokoelastycznej. Alergików na pewno zainteresują modele antyalergiczne i antystatyczne, które wpływają na podniesienie jakości powietrza w sypialni i zmniejszają nasilenie objawów uczulenia.

Narożniki – meble wielofunkcyjne

Narożniki pozwalają zarówno na wygodne siedzenie, jak i leżenie. Stopniowo wypierają tradycyjne kanapy, są jej funkcjonalniejszą alternatywą. W sypialniach nie służy włącznie do relaksu i odpoczynku, ale też i zamienia się w łóżko. Są na tyle duże, że pozwalają na komfortowy wypoczynek, mogą nawet zastąpić łóżko małżeństwie. Ponadto nie zagracają naszego azylu – można je rozkładać, dostosowywać do własnych potrzeb. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale i dołączonym przez producenta materacem, który – jak pisaliśmy wcześniej – ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i nastrój. Materac powinien być na tyle gruby, by zapewnić nam wygodny odpoczynek.

Łóżko – inwestycja na lata

Łóżko do sypialni musi być przede wszystkim praktyczne i estetyczne. Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się łóżka wykonane z płyty meblowej – są przystępne cenowo, wytrzymałe, solidne, nowoczesne, często z ciekawym, subtelnym designem. Wnoszą do sypialni lekkość wystroju i można swobodnie dopasować je do każdej sypialni. Z płyty meblowej tworzy się głównie proste meble, dzięki czemu łóżka z płyty meblowej nie przejmują całkowitej kontroli nad aranżacją wnętrza, a łagodzą je i są przyjemne dla oka. Rozsądnie i przemyślanie wybrane posłużą swoim właścicielom przez wiele, wiele lat.

Kupując meble wypoczynkowe do sypialni powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi preferencjami i oczekiwaniami oraz zdrowiem – ważnym jest, abyśmy byli w stanie wygodnie i komfortowo wypocząć. Jednakże w pewnych tematach najlepiej zasięgnąć rady fachowca. Jednym z nich są materace, niepozorny, aczkolwiek bardzo ważny element wystroju, który ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Zapraszamy do kontaktu – miła i fachowa obsługa bez wątpienia pomoże Państwu w wyborze i dobierze odpowiednie meble do indywidualnych potrzeb!