Salon Meblowy Sułtan

Narożniki, materace, łóżka – Brzesko

Sezon urlopowy bez wątpienia sprzyja aranżacyjnym zmianom w naszych domach. Wielu mieszkańców Brzeska decyduje się wówczas na rozmaite prace remontowe oraz wymiany zniszczonych mebli na nowe. To wspaniały okres na odświeżenie sypialni, aby nasz odpoczynek stał się jeszcze efektywniejszy. Letnie inspiracje oraz nuta motywów naturalno-minimalistycznych bez wątpienia pozytywnie wpłynie na samopoczucie każdego domownika. Jakie pomysły i elementy sprawdzą się w każdej sypialni? Co warto w niej zmienić, aby sen był jeszcze przyjemniejszy? W poniższym artykule znajdziecie kilka cennych wskazówek!

Łóżka Brzesko – komfort dla ciała i duszy

Najważniejszym meblem w każdej sypialni jest łóżko. To właśnie od niego powinniśmy zacząć zmiany w naszym mieszkaniu. Wymiana materaca – a nawet całego łóżka – to krok do całkowitej metamorfozy pomieszczenia – nie tylko pod względem wizualnym, ale i poziomu naszego komfortu.

Decydując się na łóżko, należy kierować się przede wszystkim możliwościami przestrzennymi oraz stylem naszej sypialni. Uniwersalnym wyborem są łóżka o prostych kształtach z obiciem, wykonanym z tkanin utrzymanych w odcieniach szarości. Odnajdą się one zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w minimalistycznych, skandynawskich sypialniach.

Narożniki Brzesko - efektywny i zdrowy odpoczynek

Narożniki z funkcją spania coraz częściej odwiedzają nie tylko polskie salony, ale i sypialnie. Zapewniają mnóstwo miejsca do spania, dlatego też pozwalają na komfortowy i zdrowy odpoczynek. Dobrze dobrany narożnik jest w stanie zastąpić nawet łóżko małżeńskie! Te meble gwarantują również sporą oszczędnością miejsca, złożone nie zabierają cennej przestrzeni – wysoko cenionej szczególnie w małych mieszkaniach i kawalerkach.

Idealny narożnik powinien być trwały, wygodny, a jego rozkładanie nie powinno stanowić problemu. Ważnym aspektem jest także wbudowany pojemnik na pościel – zapewni nam to jeszcze większe możliwości w zaoszczędzeniu miejsca w mieszkaniu, a także utrzymaniu należytego porządku.

Materace Brzesko – wysoka jakość snu

Wybór odpowiedniego materaca wymaga sporo czasu i uwagi. To przede wszystkim od niego zależy nasza wygoda oraz jakość snu – śpiąc na nieodpowiednim materacu możemy wiecznie budzić się niewyspani, a nawet obolali. Szukając idealnego materaca powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego długość i twardość.

Kluczowym elementem jest tutaj zdolność dopasowania się do kształtu naszego ciała. Zbyt twardy materac może przyczynić się do problemów z krążeniem oraz bólu karku. Natomiast spanie na zbyt miękkim materacu spowoduje nadmierne wyginanie się kręgosłupa i szyi. Dlatego też, przed zakupem, warto przetestować dany materac, sprawdzić go na własnej „skórze” (a raczej ciele). Ważna jest także długość materaca – powinna być ona większa co najmniej o 20 centymetrów niż nasz wzrost.

W salonie meblowym Sułtan nie brakuje wysokiej jakości materaców, narożników z funkcją spania oraz komfortowych łóżek. Wszystkie nasze produkty są znakomite gatunkowe i pozwalają cieszyć się dobrym i spokojnym snem. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Bochni, gdzie miła obsługa z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze odpowiednich mebli!