Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Gdów

Uporządkowana przestrzeń to kwintesencja nowoczesnych wnętrz. Mieszkańcy Gdowa cenią jasne i odpowiednio zagospodarowane pomieszczenia, interesują się również możliwościami współczesnych mebli. Wybierając wyposażenie do swoich mieszkań kierują się ich funkcjonalnością oraz praktycznością – m.in. możliwością przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Warto jednak pamiętać również o ich wykonaniu. Najchętniej wybierane są meble drewniane, powinniśmy jednak pamiętać także o modelach ze szkła, metalu oraz innych materiałów, ponieważ są one w stanie nadać nietuzinkowego charakteru wnętrzu. Szafy, garderoby, stoły – na te meble należy zwrócić szczególną uwagę. To one pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni. W jaki sposób? I które współczesne meble sprawdzą się w każdym mieszkaniu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule!

Stoły Gdów – modele rozkładane = oszczędność przestrzeni

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu w klimacie nowoczesnym jest niezwykle ważne – w zasadzie to podstawa. Wybierając więc stół do takiego wnętrza należy kierować się nie tylko jego wyglądem, ale i – przede wszystkim – rozmiarami pomieszczenia. W dużym mieszkaniu doskonale sprawdzi się stół wolnostojący, który bez wysiłku pomieści nawet bardzo dużą rodzinę. Natomiast w mniejszych lokalach oraz kawalerkach warto postawić na stół rozkładany. Ten niepozorny meble potrafi zamienić się w pokaźną ławę biesiadną, idealną do rodzinnych imprez lub spotkań z przyjaciółmi w większym gronie. Warto także zauważyć, że rozstawienie takiego stołu to dziecięca igraszka – jest proste i jest to w stanie zrobić nawet drobniutka osoba. Rozkładany stół to jeden z najbardziej praktycznych i wielofunkcyjnych mebli!

Szafy i garderoby Gdów - praktyczne rozwiązaniami

W mieszkaniach w bloku często nie ma możliwości na przeznaczenie oddzielnego pomieszczenia na garderobę. W takich lokalach doskonale sprawdzają się w szafę-wnękową (o ile w przedpokoju posiadamy wnękę)lub dużą szafę-garderobę do sypialni. W takich meblach z łatwością pomieścimy odzież i obuwie oraz wszystkie inne przedmioty codziennego użytku – pościele, obrusy, ręczniki. W ten sposób bez trudu utrzymamy ład w mieszkaniu i w każdym calu zagospodarujemy jego przestrzeń. Ciekawym pomysłem, który można spotkać w salonach meblowych, jest możliwość wybrania wnętrza takiej szafy – długość drążka, ilość szuflad, półek, koszy oraz innych elementów ułatwiających zachowanie porządku. W taki meblu zmieszczą się również większe przedmioty, jak np. odkurzacz. Jeśli dodatkowo zależy nam na optycznym powiększeniu danego pomieszczenia, w którym stoi szafa, warto wybrać model w jasnych kolor, z przesuwanymi drzwiczkami oraz lustrem.

W obecnych czasach doceniamy porządek, a wręcz go pożądamy. W salonie meblowym Sułtan nie brakuje funkcjonalnych mebli – szaf, garderób, stołów – które doskonale sprawdzają się w kwestii utrzymania ładu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego sklepu w Bochni.