Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Gorlice

W Gorlicach często mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego, jeśli chcemy zaskoczyć naszych gości wyglądem naszego mieszkania, powinniśmy dokładnie przemyśleć jego aranżację. Wiele osób nie przykłada uwagi do urządzenia pomieszczeń, wcale nie interesują się trendami i – przede wszystkim – nie dbają o wolną przestrzeń w swoim domu, niepotrzebnie ją zagracając. A to duży błąd! Jeśli chcesz wiedzieć co zrobić, aby twoje mieszkanie było funkcjonalne i zachwycało od progu gości – przeczytaj ten artykuł do końca!

Szafy – kompozycja z przestrzenią

Zanim zakupimy meble do naszego mieszkania, powinniśmy jak najlepiej przemyśleć i rozplanować ich ustawienie, aby nie utrudniały one nam codziennych czynności, a je ułatwiały. Często sprawdza się tutaj zasada „mniej znaczy więcej”. Do przedpokoju idealnie sprawdzą się np. szafy wnękowe, które możemy wkomponować w przestrzeń i zmieścić wiele przedmiotów. Ciekawą opcję stanowią również szafy do przedpokoju z lustrzanymi drzwiami – lustro powiększa optycznie przestrzeń. Przy wyborze tego mebla powinniśmy również zwrócić uwagę na jego styl i kolorystykę, aby pasowały do naszego obecnego lub dopiero planowanego wnętrza.

Stoły i stoliki kawowe – podręczne, relaksujące meble

Stoły salonowe to małe meble, ale są one w stanie wiele w wyglądzie naszego mieszkania zmienić – dodać mu charakteru. Nowoczesne meble odmieniają wnętrza dzięki ciekawemu designowi – łączą ze sobą różne materiały, są praktyczne i utrzymane w ciekawej w formie bryle. Ławy do salonu również są interesującym rozwiązaniem dla pokoju dziennego. Mają one znacznie większy blat, a wiele z nich jest dodatkowo rozkładanych o posiadają możliwość regulacji wysokości oraz schowek. Dzięki nim również możemy zaoszczędzić wiele miejsca w salonie.

Jeśli mieszkamy w kawalerce lub nasz pokój dzienny łączy się z salonem, powinniśmy wybrać pasujący do siebie stół i krzesła, dzięki którym stworzymy komfortową przestrzeń dla wszystkich domowników. Ponadto, spójna stylistycznie całość nada naszemu mieszkaniu unikatowego charakteru.

Garderoby – konkurencja tradycyjnych szaf

Garderoby są zdecydowanie dużą konkurencją dla szaf sypialnianych. Są one niezwykle wygodne, ale – niestety – jedynie właściciele nieco większych mieszkań mogą sobie na nią pozwolić. Ale… czy na pewno? Jako garderobą można uznać również „szafę wnękową”, do której wedle uznania wybieramy długość drążka, szuflady, półki. W sypialniach modne są nowoczesne, przeszklone szafo-garderoby, które pozwalają na szybki wybór ubrania lub wyeksponowanie ulubionych ubrań – pięknej, wieczorowej sukienki lub eleganckiego garnituru. Jest to bez wątpienia nietypowe rozwiązanie, ale bez wątpienia warte przemyślenia.

Szafy, stoły, garderoby – to meble, które pozwalają nam zaoszczędzić przestrzeń i pięknie zaaranżować wnętrze naszych mieszkań. Jeśli szukasz funkcjonalnego i atrakcyjnego wyposażenia do swojego domu w Gorlicach – koniecznie odwiedź nasz salon meblowy Sułtan w Bochni! Chętnie doradzimy Ci w kwestii wyboru odpowiednich mebli, zgodnie z Twoją estetyką i oczekiwaniami.