Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Mszana Dolna

Dobrze zagospodarowana przestrzeń w mieszkaniu to podstawa wygodnego życia. Pozwala ona na zaoszczędzenie mnóstwo miejsca oraz piękną prezentację wnętrza, z uwzględnieniem motywów aranżacyjnych oraz mebli. To właśnie te ostatnie pozwalają na uporządkowanie rozmaitych przedmiotów codziennego użytku, a także wyeksponowanie ulubionych elementów – wazonu, rodzinnych pamiątek, urządzeń audio-wizualnych. Szafy, komody, stoły oraz inne meble pozwalają właściwie ulokować wszystko – nieważne, czy myślimy o wygodnym przechowywaniu ubrań, książek czy środków czystości. Dlatego też, przy urządzaniu mieszkania, warto zwrócić szczególną uwagę na wyposażenie meblowe i wybrać je zależnie od warunków mieszkania (powierzchni, przeznaczenia), aby mogły właściwie pełnić swoją rolę. Jeśli jesteś mieszkańcem Mszany Dolnej i szukasz inspiracji lub nie potrafisz wybrać właściwych mebli – przeczytaj poniższy artykuł i odwiedź salon meblowy Sułtan!

Szafy Mszana Dolna – szafa idealna

Pojemna szafa to przyjaciel zarówno lokatora, jak i mieszkania. Jest w stanie nie tylko pomieścić mnóstwo rzeczy, ale także urozmaicić wygląd salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego, dziecięcego. Doskonale sprawdzają się również na korytarzu – o ile oczywiście posiada odpowiednią wnękę.

Obecnie dużą popularnością cieszą się szafy z przesuwanymi drzwiami, które pozwalają na znaczącą oszczędność miejsca. Modne są również modele z wysuwanymi szufladami. Wybierając szafę do swojego kącika powinniśmy wziąć pod uwagę własne potrzeby – tylko wówczas sprawdzi się ona doskonale. Zwróćmy uwagę na pokój, do którego ją wybieramy, jego styl oraz wymiary – w ten sposób znajdziemy szafę idealną!

Garderoby Mszana Dolna – z lustrem

Innym rozwiązaniem, które pozwoli zachować porządek w mieszkaniu jest garderoba. Coraz częściej spotyka się szafę-garderobę w sypialniach oraz w korytarzach z wnęką. Taki mebel to niezwykle praktyczne rozwiązaniem, bowiem można przechowywać w nim niemal wszystko. Posiada drążki, szuflady, szafeczki, półki, kosze, które z łatwością można zagospodarować i znaleźć miejsce dla każdej rzeczy – ubrań, pościeli, ręczników, akcesoriów, itp. Ogromną zaletą takiej meblowej garderoby jest również to, że – jeśli jest w jasnym kolorze i posiada lustro – jest w stanie optycznie powiększyć pomieszczenie. Jest to więc nieco ryzykowne, ale i zdecydowanie opłacalne rozwiązanie również dla małych mieszkań.

Stoły Mszana Dolna – praktyczne i estetyczne

W kwestii właściwego zagospodarowania miejsca w mieszkaniu niebagatelną rolę mają również stoły. Są one jednym z najważniejszych miejsc w domu, bowiem to przy nich toczy się życie rodziny – m.in. jedzenie posiłków, rozmowy na bardziej i mniej ważne tematy. Decydując się na nowy stół, najważniejsza powinna być dla nas jego praktyczna strona. Odpowiedni rozmiar, kształt stołu, barwa, styl, a nawet materiał wykonania jest w stanie znacząco ubogacić nasze wnętrze i ułatwić znacząco życie codziennie wszystkich domowników.

W salonie meblowym Sułtan nie brakuje funkcjonalnych oraz praktycznych szaf, garderób oraz stołów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych mebli oraz odwiedzenia naszego lokalu w Bochni.