Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Myślenice

Coraz więcej mieszkańców Myślenic starannie pochodzi do procesu urządzania mieszkania. Świadczy o tym rosnące zainteresowanie funkcjonalnymi meblami, przede wszystkim w kwestii przechowywania rozmaitych przedmiotów, a także pragnienia uporządkowanej konfiguracji wyposażenia – w tym wypadku królują szafy-garderoby. Zawierają one półki, szuflady, a nawet kosze na drobiazgi oraz inne, ułatwiające codzienne życie moduły. Jesteście ciekawi, jakie inne meble charakteryzują się niebywałą funkcjonalnością? Koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

Garderoby Myślenice – ogrom możliwości

Nikt nie zaprzeczy, że garderoby dają ogrom możliwości przechowywania. Dzięki nim bez problemu rozplanujemy miejsce i wydzielimy przestrzenie na poszczególne przedmioty codziennego użytku – współcześnie garderoby nie są jedynie przeznaczone na ubrania i bieliznę. Można spotkać garderoby z wydzieloną częścią na dokumenty oraz takie, które pełnią funkcję witryny lub nawet… biblioteczki! Na rynku nie brakuje garderób z bezbarwnym szkłem lub z podświetlaną lampkami LED witryną, w których możemy wyeksponować między innymi naszą kolekcję książek lub figurek. Wiele sklepów meblowych oferuje nawet możliwość własnego zaaranżowania tego mebla – klient samodzielnie może wybrać strefy na półki, szuflady, drążki, a także sprzęt AGD. Jak wspominaliśmy wcześniej, garderoby to największy trend wśród mebli wielofunkcyjnych!

Szafy Myślenice – do każdej aranżacji i miejsca

Szafy są meblami, które są jest w stanie nie tylko pomieścić wiele naszych rzeczy, ale i nietuzinkowo urozmaicić wygląd naszego mieszkania. Współcześnie jest wiele rozmaitych szaf, w które można dopasować do indywidualnych potrzeb estetycznych. Nie brakuje wśród nich nowoczesnych i solidnych modeli, np. z wysuwanymi szufladami i przesuwanymi drzwiami - te rozwiązania pozwalają oszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu. Przy zakupie szafy powinniśmy brać pod uwagę jej wymiary oraz ogólną prezentację. Dopasowanie jej do stylu, w jakim urządzona jest nasza sypialnia czy pokój dzienny, nie jest wcale trudnym zadaniem. Na rynku nie brakuje uniwersalnych modeli, które sprawdzą się w niemal każdej aranżacji i miejscu – nawet w ciasnych przedpokojach i łazienkach.

Stoły Myślenice – stoły rozkładane i chowane

W małym mieszkaniu nawet stół jest meblem wielofunkcyjnym – często jest zarazem stołem jadalnianym, jak i swoistym biurkiem, miejscem do pracy. Znakomitym rozwiązaniem dla niewielkich powierzchni jest stół rozkładany, który – jeśli będziemy potrzebować większej powierzchni blatu – zwyczajnie rozstawimy. Zdarzają się także blaty zamontowane na zawiasach przy ścianie, które zajmują minimum przestrzeni, a gdy go potrzebujemy – wystarczy wesprzeć go na nogach schowanych pod płytą. To bardzo nowoczesne rozwiązania, niezwykle korzystne dla kawalerek i zdecydowanie warte uwagi.

W salonie meblowym Sułtan nie brakuje wielofunkcyjnych i ergonomicznych mebli, które są w stanie uporządkować twoje mieszkanie. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Bochni!