Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Nowe Brzesko

Nowoczesne wnętrza w Nowym Brzesku charakteryzują się uporządkowaną przestrzenią i jasnością. Wybierając meble kierujemy się ich funkcjonalnością oraz możliwościami przechowywania rozmaitych przedmiotów. Stawiamy również na materiał wykonania – decydujemy się nie tylko na meble drewniane, ale i takie, które – choć częściowo – wykonane są ze szkła, metalu czy płyty meblowej. Zdecydowanie wolimy także meble jasne, które nadają wrażenia lekkości pomieszczeniu oraz przytulnego klimatu. Rzecz ma się tak nie tylko z szafami, komodami i garderobami, ale i stołami. Dzięki między innymi modelom rozkładanym, jesteśmy w stanie zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni – zajmują one niewiele miejsca. Jeśli jesteście ciekawi, czym współczesne szafy i szafy-garderoby są w stanie zaskoczyć oraz jakie stoły najlepiej sprawdzą się w każdym mieszkaniu – koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

Szafa-garderoba Nowe Brzesko – idealna dla mieszkania w bloku

O ile w domu jednorodzinnym można sobie pozwolić na przeznaczenie jednego pomieszczenia na garderobę, tak – niestety – w mieszkaniach zwykle nie ma takiej możliwości. Dlatego też warto w tym wypadku zainwestować w szafę-wnękową (np. na przedpokoju), pełniącą swoistą funkcję garderoby. W takiej szafie bez trudu pomieścimy nie tylko odzież i buty, ale i wiele innych przedmiotów codziennego użytku (jak na przykład obrusy czy pościele). Pozwoli ona nam na utrzymanie porządku i doskonale zagospodaruje przestrzeń korytarza. Często w sklepach możemy wybrać, co taka szafa będzie wewnątrz wyglądać – zdecydować o długości drążka do wieszania ubrań, ilości szuflad, półek, nawet koszy. Do takiej „garderoby” możemy również swobodnie schować np. odkurzacz i inne akcesoria do sprzątania – wszystko wedle uznania!

Warto tutaj zwrócić uwagę również na wygląd mebla, bowiem jasna szafa jest w stanie optycznie powiększyć wnętrze – doskonałym wyborem jest zdecydowanie się na mebel z lustrem, który jeszcze bardziej rozświetli przedpokój i w którym – przed wyjściem z mieszkania – będziemy mogli się swobodnie przejrzeć. Takim meblem bez wątpienia nie pogardzi żadna kobieta!

Stoły Nowe Brzesko – rozkładane modele na topie

Jak wspominaliśmy wcześniej, właściwie zagospodarowanie przestrzeni w nowoczesnym mieszkaniu to podstawa, dlatego wybierając stół, powinniśmy kierować się rozmiarem pomieszczenia. W niewielkim mieszkaniu lub kawalerce warto wybrać nie stół wolnostojący, a rozkładany, który z niepozornego, drobnego mebla potrafi zamienić się w najprawdziwszą ławę biesiadną. Rozłożenie takiego stołu jest zwykle banalnie proste i jest w stanie zrobić to każdy, nawet dziecko. Zdecydowanie warto przemyśleć zakup tak praktycznego i wielofunkcyjnego mebla!

W salonie meblowym Sułtan nie brakuje funkcjonalnych mebli, które znakomicie prezentują się w każdej aranżacji w Nowym Brzesku. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo między innymi pojemne szafy i rozkładane stoły. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu w Bochni!