Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły - Nowy Targ

Coraz częściej, w nowoczesnych wnętrzach, znajduje meble wielofunkcyjne, łączące w sobie więcej niż jedno zastosowanie. Praktyczne rozwiązania użytkowe, które oszczędzają miejsce i czas, cieszą się stale rosnącą popularnością. Ergonomiczne szafy, garderoby-zabudowy meblowe, rozkładane stoły – jest w czym wybierać! Które najlepiej sprawdzą się w Twoim mieszkaniu w Nowym Targu? Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się sam!

Szafy – zapomnij o komodach

Często brak miejsca nie pozwala na oddzielne pomieszczenie przeznaczone na garderobę. W nowoczesnych salonach często można spotkać szafy z wbudowaną, otwieraną witryną zamiast oddzielnej komody. Nadają one pomieszczeniu otwartego i uporządkowanego wyglądu oraz oferują więcej możliwości przechowywania. Stanowią one także efektowną dekorację wnętrza i pomagają wyeksponować przedmioty, którymi pragniemy cieszyć nasze oczy – zdjęcia, pamiątki, nagrody...

Do sypialni najlepszym wyborem jest zakup jasnej szafy z lustrem, która nie tylko optycznie powiększy i rozświetli pomieszczenie, ale także pozwoli przejrzeć dokładnie swoją stylizację przed wyjściem, co bez wątpienia doceni każda kobieta. Nowoczesna szafa, poprzez swoje duże wymiary, może w łatwy sposób ożywić sypialnię i stać się jej głównym obiektem dekoracyjnym.

Garderoby – wielofunkcyjność w każdym calu

Wszelkiego rodzaju garderoby dają ogrom możliwości przechowywania. Pozwalają one na ergonomiczne rozplanowanie miejsca i wydzielenie przestrzeni na ubrania, akcesoria oraz inne przedmioty. Ponadto współcześnie nie są one przeznaczane jedynie na odzież. Można spotkać garderoby z wydzieloną częścią na dokumenty oraz takie, które pełnią funkcję witryny lub nawet… biblioteczki! Na rynku nie brakuje garderób z bezbarwnym szkłem lub podświetlanej witryny, gdzie możemy wyeksponować m.in. naszą kolekcję książek. Wiele sklepów meblowych oferuje także możliwość własnego zaaranżowania tego mebla, wybierając dla niego strefy na półki, szuflady, drążki, a także sprzęt AGD. To najprawdziwy trend wśród mebli wielofunkcyjnych!

Stoły – idealne dla małego mieszkania

Wielofunkcyjne stoły są idealnym rozwiązaniem dla małych przestrzeni. Znakomicie sprawdzają się w kawalerkach, niewielkich mieszkaniach, a także na stancjach i w akademikach. W ostatnich latach, poza stołami rozkładanymi, które pozwalają zaoszczędzić dużo przestrzeni i pomieścić wielu gości, modne stały się stoły i biurka 3 w 1 oraz stoły naścienne. Stoły i biurka 3 w 1 to kombinacje kilku rodzajów „blatów” - zwykle stolika kawowego, stołu pełnowymiarowego i biurka – sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Natomiast stoliki naścienne zostały zaprojektowane głównie z myślą o wąskich pokojach i kuchnia – można je zamknąć na ścianie, dzięki czemu nie zajmują cennego miejsca.

W nowoczesnych projektach wnętrz stawia się na oszczędność miejsca i wielofunkcyjność mebli. Jeśli szukasz idealnych mebli dla swojego mieszkania w Nowym targu, zarówno pod względem designu, jak i ergonomii – koniecznie zajrzyj do naszego salonu meblowego Sułtan w Bochni! Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.