Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Proszowice

W Proszowicach mieszkania są aranżacyjnie rozmaite, jednakże w każdym z nich znajdziemy przynajmniej jedną szafę i stół. Z tych mebli korzysta się często, są częścią codzienności każdego człowieka, dlatego warto, aby swoje role spełniały jak najlepiej. Zakupując je do naszych mieszkań powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd i możliwości ustawienia w danym pomieszczeniu, ale skupić się przede wszystkim na ich funkcjonalności. Co nam z pięknej, ale niemieszczącej płaszczy szafy lub stołu, który zachwyca eleganckimi nogami, ale zmieści się przy nim jednocześnie jedynie połowa domowników? W poniższym artykule znajdziecie kilka wskazówek, które pomogą w wyborze praktycznych szaf i stołów.

Szafy Proszowice – rozsuwane, z lustrem, narożne

Szafy pomagają nam uporządkować rozmaite przedmioty codziennego użytku. Przede wszystkim wykorzystujemy je do przechowywania odzieży, aczkolwiek – jeśli posiadamy model z półkami i szufladami – swobodnie chowamy tam również dokumenty, pościele, obrusy i tym podobne. Rynek meblowy bogaty jest w rozmaite szafy, przez co wybór odpowiedniej może wydać się wyzwaniem.

Dla małych mieszkań atrakcyjnym rozwiązaniem jest szafa z przesuwanymi drzwiami. Jeśli będzie ona wyposażona dodatkowo w lustro, optycznie powiększy i rozjaśni nasze pomieszczenie – będzie również bardzo pomocna przy wyborze kreacji wyjściowych. Zaoszczędzić miejsce pozwoli nam za to szafa narożna, które są niezwykle pojemne i zdecydowanie ułatwiają utrzymanie porządku w mieszkaniu.

Stoły Proszowice – sprawdzeni producenci = wysoka jakość stołu

Co jest centralnym elementem naszego domu? Oczywiście – stół. To przy nim spędzamy czas z rodzinę, jemy posiłki, rozmawiamy z gośćmi przy kawie lub herbacie. Korzystamy z niego niezwykle często, dlatego też – aby służył nam jak najdłużej – powinien wykorzystywać się solidnym wykonaniem oraz wysoką jakością materiałów. Sprawdzeni producenci mebli są w stanie nam to zapewniać – zwykle ich meble posiadają długą gwarancję, co również bez wątpienia ogromną zaletą. Ciekawym rozwiązaniem w wypadku stołów jest wybór modeli rozkładanych – pozwalają one zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni (co jest niezwykle cenne w małych mieszkaniach i kawalerkach), a w przypadku niezapowiedzianej wizyty dalszej rodziny lub znajomych, znajdzie się przy nim miejsce dla każdego – wystarczy go rozłożyć!

Garderoby Proszowice – drążki, szuflady, półki

Współcześnie modnym rozwiązaniem jest posiadanie własnej garderoby – nie w kontekście oddzielnego pomieszczenia, a przestronnej szafy, która pozwala na utrzymanie perfekcyjnego ładu. Wyposażona w funkcjonalne drążki, szuflady i półki pozwala na szybkie odnalezienie odpowiedniej koszuli czy też innego gadżetu – jest to niezwykle pomocne o poranku, gdy szykujemy się do pracy. Pomocne jest również lustro, w które zwykle jest wyposażone. Garderoba-szafa jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ma większe możliwości przestrzenne w sypialni.

W salonie meblowym Sułtan nie brakuje przestronnych szaf i różnorodnych modeli stołów, które zachwycą każdego mieszkańca Proszowic bogatym wyborem kolorystycznym oraz nowoczesnymi designami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu oraz odwiedzenia sklepu w Bochni!