Salon Meblowy Sułtan

Szafy, garderoby, stoły – Skawina

Nie tylko mieszkańcy Skawiny cenią przestrzeń i lubią mieć wszystko na swoim miejscu. Uporządkowane mieszkanie nie jest jedynie oznaką bycia pedantem, ale także świadczy o umiejętności właściwego planowania i zagospodarowania przestrzeni. W mieszkaniu wszystko powinno mieć swoje miejsce – ubrania, środki czystości, a nawet wazon – dzięki temu oszczędzimy mnóstwo czasu na szukaniu, a i niektóre przedmioty (szczególnie te stojące) będą pięknie się prezentować i znakomicie pełnić swoją rolę. Jednakże, aby właściwie urządzić mieszkanie, potrzebujemy do tego odpowiednich mebli – szaf, komód, stołów. To dzięki nim jesteśmy w stanie uporządkować swoje rzeczy. Poniższy artykuł zdradzi Wam, na co zwracać uwagę przy wyborze szaf i stołów!

Szafy Skawina – nowoczesny i solidny porządek

Szafa to niezwykle funkcjonalny mebel, który – jeśli wybierzemy właściwie – jest w stanie pomieścić wiele naszych rzeczy i przy tym niebanalnie ubogacić aranżację naszego pomieszczenia. Warto wybierać wśród nowoczesnych i solidnych modeli,z wysuwanymi szufladami i drzwiami przesuwanymi, które pozwalają zaoszczędzić nieco miejsca. Powinniśmy brać pod uwagę również wymiary szafy i jej wygląd. Dopasowanie jej do stylu, w jakim urządzona jest nasza sypialnia czy pokój dzienny, nie jest wcale trudnym zadaniem. Na rynku nie brakuje uniwersalnych modeli, które sprawdzą się w niemal każdej aranżacji i miejscu – także w pokojach dziecięcych (nie brakuje tutaj również modeli kolorowych, z bohaterami z ukochanych bajek milusińskich).

Garderoby Skawina – to doskonałe rozwiązanie

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i porządek jest garderoba. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na przeznaczenie oddzielnego pomieszczenia dla niej. Jednakże na szafę-garderobę do przedpokoju lub sypialni pozwolić sobie może niemal każdy, kto posiada w nim wnękę. Jest ona doskonałym rozwiązaniem, ponieważ pozwala wykorzystać każdy centymetr mebla. Wewnątrz takiej garderoby znajdziemy drążki do wieszania okryć, szuflady, półki. Dzięki temu wszystko w niej ma swoje miejsce, nie tylko ubrania, ale i pościele, ręczniki, itp.

Taka garderoba może również optycznie powiększyć pokój. Wystarczy wybrać jasne kolory, a – jeśli pragniemy wzmocnić ten efekt – zdecydować się na szafę ze szklanymi drzwiami lub lustrem. Jest to bardzo praktyczne, wygodne i modne rozwiązanie.

Stoły Skawina – estetyka to nie wszystko

Stoły cieszą nasze oczy w jadalniach, kuchniach i salonach. Często są one najważniejszym miejscem w domu, ponieważ to przy nim jemy posiłki z rodziną i toczymy rozmowy na ważne tematy. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na ich estetyczną stronę, ale i praktyczną. Współcześnie producenci oferują wiele kształtów stołów, bogatą paletę barw i materiałów, z których zostały one wykonanie. W tym wszystkim najważniejsze jest, abyśmy wybrali stół odpowiedniego rozmiaru, aby wszyscy domownicy się przy nim pomieścili, ale żeby jednocześnie nie przytłaczał pomieszczenia. Znakomitym wyborem są tutaj stoły rozkładane.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą salonu meblowego Sułtan, w którym nie brakuje rozmaitych szaf i stołów. Zapraszamy serdecznie również do naszego sklepu w Bochni!